ВАЗ назвав ціни на Lada Granta і Lada R90.

Нові моделі ВАЗа замінять собою відразу серію більш старих і вже морально застарілих моделей

Кілька днів тому вже була опублікована новина про те, що ВАЗ планує випустити нові моделі Lada R90 і Lada Granta, перший з яких був представлений світу на автосалоні в Москві, а Granta тільки планується для випуску найближчим часом.

Сьогодні керівництво компанії заявило про вартість новинок — так ціна на Lada R90 буде в районі 400 000 рублів, про що розповів віце-президент ВАЗу на прес-конференції для журналістів. Вартість же нової моделі Lada Granta буде перебувати в районі від 190 до 250 тисяч рублів.

Залежно від комплектації, новинки будуть оснащені регульованим по висоті сидінням водія і рульовим колесом, автоматичною або ручною коробкою передач, кондиціонером, MP3 плеєром для читання CD або Flash накопичувачів. За словами керівників, автомобілі будуть відповідати всім сучасним вимогам комфорту і безпеки: ремені безпеки, подушки безпеки як для водія, як і для переднього пасажира, а так само бічними подушками і системою Isofix — кріплення дитячого крісла. Початок виробництва Lada R90 стартує навесні 2012 року, а Lada Granta вже в серпні — вересні 2011 року. Так універсал Lada R90 буде випускатися в 5 — і 7 варіантах, продажі заплановано не тільки на території Росії та більшості країн СНД, але і, можливо, пропонуватиметься для продажу в країнах Західної Європи як автомобіль економ — класу. Про це в інтерв’ю аналітичному агентству «Автостат» повідомив віце-президент з продажів і маркетингу ВАТ «АвтоВАЗ» Артем Федосов.

Нові моделі ВАЗа замінять собою відразу серію більш старих і вже морально застарілих моделей, таких як Lada Kalina, класика і деякі інші моделі Lada.
Першими на конвеєр встануть Lada Granta в кузові седан, вже пізніше почнуть з’являтися хетчбеки, а от виробництво універсала Lada Granta не заплановано взагалі.