Time обрав людиною року засновника Facebook.

Засновник найбільшої в світі соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг визнаний «Людиною року-2010» за версією журналу Time. Про це повідомляється в офіційному мікроблозі Time на Twitter.
«За об’єднання між собою понад півмільярда осіб, створення нової системи обміну інформацією і просто за те, що він змінив наше життя», — обгрунтувала вибір Цукерберга персоною року редакція Time.
На початку грудня ЗМІ повідомляли про те, що людиною року буде обраний засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж, який лідирував у голосуванні читачів. Однак, згідно з сайту Time, Ассанж потрапив лише в список найближчих переслідувачів Цукерберга (runners-up), тобто читацьке голосування мало лише рекомендаційний характер по відношенню до вибору редакції.

У зв’язку з обранням його головною персоною-2010 на сайті Time розміщено кілька матеріалів, присвячених засновнику Facebook, в тому числі дві фотогалереї: актуальні портретні знімки Цукерберга та архівні фото з його сімейного альбому.
Особиста популярність Марка Цукерберга помітно зросла після виходу восени 2010 року фільму «Соціальна мережа«, присвяченого історії створення Facebook. Фільм зображує Цукерберга фанатом своєї справи, нехтує особистими стосунками з людьми, в тому числі з найкращим другом, заради успіху свого дітища. Крім того, за словами авторів фільму, Цукерберг загорівся ідеєю створення соціальної мережі після того, як його кинула дівчина. Сам засновник Facebook цю версію спростував зауваживши: «Можливо, комусь важко це зрозуміти, але іноді люди створюють що-небудь нове, просто тому що їм подобається створювати що-небудь нове«.
Лента.ру