Смартфони BlackBerry обійшли по відвантаженнях iPhone.

Смартфони BlackBerry обійшли по відвантаженнях iPhone.У третьому кварталі 2010 року канадська компанія RIM поставила 14,2 мільйона смартфонів BlackBerry, повідомляється в офіційному прес-релізі. За цим показником RIM обійшла Apple, яка в червні-вересні продала 14,1 мільйона iPhone.

У порівнянні з вереснем-листопадом 2009 року постачання BlackBerry виросли на 40 відсотків. При цьому останній квартал став рекордним за всю історію компанії. Її виторг за цей період склала 5,5 мільярда доларів і також зросла на 40 відсотків у порівнянні з 2009 роком.
Цих показників RIM змогла домогтися за рахунок стабільної бази користувачів BlackBerry і дешевих передплачених сервісів. Відзначимо, що на початку серпня RIM представила слайдер BlackBerry Torch. Дані з продажу цього смартфона поки не наводяться.

Apple на даний момент не відзвітувала про відвантаження смартфонів iPhone в період з жовтня по грудень. Ці дані традиційно публікуються в січні. За прогнозами аналітиків, кількість відвантажених iPhone в цей період може становити 16 мільйонів.

BlackBerry є лідерами ринку смартфонів на території США. У червні в світі був проданий стомільйонний апарат. У даний момент компанія RIM готується до випуску свого першого планшета BlackBerry PlayBook, який очікується в продажу на території Північної Америки в першому кварталі 2011 року.

Лента.ру