Що таке Альпійська гірка?

Що таке Альпійська гірка, або Альпінарій – по-перше, це частина ландшафту на вашій ділянці землі, яка прикрашає його. У сучасній інтерпретації альпійська гірка — «кам’яниста гірка». Широке поширення набрала вона в кінці XIX — початку XX ст., завдяки своїй декоративності. Основне призначення альпійської гірки, це показ флори альпійського високогір’я.
Центром альпійської гірки повинен бути великий ( масивний ) камінь, що повинен символізувати гірську вершину, навколо розташовують інші каменя меншої і дрібної форми, заповняючи проміжки висадкою гірських рослин, або іншими рослинами які нагадують їх.
 
Багато хто вже збудував у себе на ділянці альпійську гірку і милується ії красою, але є люди що і досі про це мріють, важливо є лиш одне, щоб «альпийская горка» вписувалася в ландшафт вашого саду і ніби його доповнювала, а не була простою горою із насипу каміння. Перед будівництвом подумайте чи доречною вона буде, на малих ділянках землі альпійська гірка буде виглядати громіздкою. Задум виконаний зі смаком завжди буде прикрасою вашого саду і буде довго радувати вас і ваших гостей.