Samsung PS-63C7000 — Безкомпромісна реалістичність зображення.

Є тільки один спосіб насолодитися відео в тривимірному форматі за межами кінотеатру. Це 3D-телевізори Samsung. Вони забезпечують максимально реалістичні враження від перегляду, допомагаючи зображенню вийти за межі екрану і перетворитися на потік приголомшливих образів. Приголомшливий ефект — ожилі, надприродні зображення, яких не побачити навіть у кінотеатрі, переносяться у вашу кімнату. Більше того, останні технології, розроблені компанією Samsung, дозволяють дивитися звичайні фільми у форматі 3D. Якими б не були ваші уподобання в кіно, 3D-телевізори Samsung гідні вашої уваги.

Характеристика телевізора Samsung PS-63C7000
Діагональ екрану: 63 »
Виробник: Samsung
Підтримка 3D: так
Клас: 3D Plasma телевізор
Особливі властивості: Full HD
Дозвіл: 1920×1080
Відношення сторін: 16:9
Яскравість: 800 cd/m2
Кут огляду: 178 ° / 178 °
Системи відображення: 3D HyperReal Engine, 1080 FHD Motion, Wide Color Enhancer
Система кольоровості: PAL, SECAM, NTSC
Функціонал: Таймер, Телетекст, Годинники, HDMI CEC, Захист від дітей, Ігровий режим
ТВ-тюнер: Аналоговий, DVB-T2
USB: Так
Звук: 2х15 Вт
Аудіо система: DTS 2.0, Dolby Pulse, Dolby Digital Plus, SRS TheaterSound
Роз’єми: HDMI х4, Композитний, Scart, Аудіовихід, DLNA, USB х2, Компонентний, VGA (D-Sub 15pin), Навушники
Розміри: 1498 x 911 x 36 мм
Вага, кг: 38
Комплектація: Шнур живлення, Інструкція, Пульт дистанційного керування, Підставка
Гарантія: 36 міс.

Огляд основних функцій телевізора Samsung PS-63C7000.

Телевізори Samsung нешкідливі не тільки для планети, але і для ваших очей. Унікальний датчик Eco Sensor вимірює рівень освітленості в приміщенні і автоматично регулює яскравість зображення на екрані. У добре освітленому приміщенні яскравість екрану збільшується, а в слабоосвещенном — зменшується. Тепер ви не витрачаєте енергію на підтримку яскравості екрану, коли в цьому немає необхідності.
Раніше, щоб випробувати всю магічну силу кіно, потрібно було йти в кінотеатр. Але з приходом технології Mega Dynamic Contrast всі кінематографічні достоїнства картини стало можливим оцінити і на плазмових телевізорах Samsung. Кожен кадр відрізняється насиченими і багатими кольорами. Відтінки чорного володіють більшою глибиною, а відтінки білого неймовірно чисті.
Кут перегляду не має значення з технологією Clear Image Panel. Часто зображення на екрані страждає через розмитості. Саме тому для нових плазмових телевізорів Samsung розроблена технологія Clear Image Panel. Замість звичного скла використовується плівковий світлофільтр, що усуває шаруватість зображення і забезпечує його найвищу чіткість і точність практично для будь-якого кута перегляду.
Натуральні кольори природи залишаються яскравими і чистими завдяки технології Samsung Wide Color Enhancer. Розширена гамма колірного обхвату дозволяє наповнити зображення яскравими природними кольорами. Шляхом посилення яскравості червоного, зеленого і синього кольорів зображення набувають додаткової глибини і насиченість у телевізорах Samsung.
Різниця між переглядом фільму на ТБ і на «срібному екрані» завжди була більш ніж відчутною. Але Samsung ніколи не зупиняється на досягнутому, нещодавно компанія представила нову технологію Cinema Smooth і режим Movie Mode. Картинка телевізорів Samsung стала ще більш чіткою і яскравою, а кольори наближаються до вихідного зображення. Ви ніби перебуваєте у справжньому кінотеатрі.
Продовжувати зберігати всі ці чудові цифрові знімки та відеозаписи на фотоапаратах і камерах просто непробачно. З телевізорами Samsung все, що вам потрібно для вирішення цієї проблеми,-це сполучний шнур стандарту USB 2.0. Досить підключити його і можна тут же відтворити, зберегти або видалити мультимедійні файли. Цю функцію можна використовувати навіть для музичної колекції. Тепер ви самі обираєте час для шоу.
Рекомендована ціна телевізора Samsung PS-63C7000 складає — 4100$.