Самотність або, щось більше?

Людина дивна істота вона здатна на багато що і в теж час безсила перед усім. У кожного в нас є близькі нам люди крім батьків, друзі та знайомі — дівчата і хлопці. Я ні для кого не відкрию Америку, а скажу прості істини, з якими ви швидше за все стикалися, хоча може бути і ні.

Ви ніколи не думали, що всі ми прагнемо зачепитися за наше минуле: в дитячий сад ми ходили з одними, в школі навчалися з іншими, в інституті з третіми, працюємо з четвертими, і навіть можна не згадувати про наших старих дворових друзів і безлічі інших людей, з якими ми познайомилися і були б не проти поспілкуватися.

Ми розлучаємося з ними — рано чи пізно, тому що це правило нашого скаженого життя, але все одно замість того щоб забути, те що було ми старанно ходимо на збори випускників, листуємося в асьці, або на сайтах соціальних мереж, або іншими способами і засобами підтримуємо спілкування, хоча ті відносини, які були до цього, вже ніколи не повернуться, і » я никогда не покажу что мне плохо одной «, а як хочеться повернути те минуле де було добре так.

Знову ж таки це може стосуватися не всіх! Навіщо ми все це робимо?

Чому ми так прив’язані до свого минулого?

Ось я чудово розумію всі ці речі, але все одно при найменшій можливості побачити старого приятеля чи знайому обов’язково намагаюся це зробити, намагаюся підтримувати зв’язок з усіма кого я знаю чи знав. САМОТНІСТЬ — кожен з нас самотній, …

Але це лише на перший погляд, нам не дає бути самотнім наше МИНУЛЕ, … чи все таки я не правий ???