Російський мільярдер буде виробляти новий «ё-гібрид».

Новый гибридный «Ё-мобиль». Москва. Россия. 13 декабря 2010 года - Фото AP

Російський мільярдер Михайло Прохоров представив прототип того, що, за його словами, буде привабливим на міжнародному ринку з недорогих автомобілів російського виробництва з гібридним двигуном.

У понеділок Прохоров заявив, що цей автомобіль, який буде працювати на бензині і електриці, з’явиться у продажу в 2012 році в трьох різних модифікаціях — у вигляді двухдверного автомобіля, пасажирського мікроавтобуса і невеликого вантажного мікроавтобуса.


На презентації показали три «Ё-мобіля» — мікровен, фургон і крос-купе.
Перший забезпечений п’ятьма посадковими місцями. Споряджена маса повнопривідного мікровена — 700 кг, повна маса — 1200 кг, дорожній просвіт — 170 мм. Полнопріводний «Ё-фургон» має тільки два місця, включаючи водія. Споряджена маса — 650 кг, повна маса — 1550 кг. «Ё-крос-купе» аналогічно класичним спорт-купе має розстановку місць 2 +2. Повна маса — 900 кг, споряджена — 650 кг, дорожній просвіт — 200 мм. Решта опцій автомобілів схожі. Усі мають по дві подушки безпеки, круїз-контроль, ABS і ESP. Двигун для всіх машин також пропонується в одному варіанті. Це роторний мотор потужністю 60 к.с., який споживає 3,5 літра палива на 100 км. Запас ходу при повній заправці обох баків (20 літрів бензин і 20 літрів газ) становить 1100 км, а максимальна швидкість — 130 км / ч.. Авто.Вести.ру

Новый гибридный «Ё-мобиль»

У рейтингу журналу Forbes, Михайло Прохоров, якому також належить баскетбольна команда New Jersey Nets, займає 39-е місце в світі серед мільярдерів.

Емблемою нового автомобіля буде буква російського алфавіту «Ё».

Новий «Ё-мобіль» стане спільним підприємством Прохорівській холдингової компанії «ОНЕКСІМ» і виробником автомобілів компанією «Яровит».

Очікується, що новий гібридний «Ё-мобіль» буде коштувати близько 10 тисяч доларів США.

Голос Америки