Робота в Інтернеті. Перші кроки.

Пошук роботи в Інтернеті.
Йдемо далі заробляти гроші в мережіУ багатьох користувачів інтернету рано чи пізно з’являється бажання заробити в мережі. Нище описується перші враження новачка від пошуку інтернет-підробітку, то як заробити в інтернеті.

Як я шукав роботу в Інтернеті. Перші кроки.

Якщо Вам здається, що пошук віддаленої роботи в Інтернеті зайняв дуже багато часу, а результату все нема — не сумуйте, всі через це пройшли. Згадайте, скільки часу у Вас пішло на яку-небудь нову справу — водіння автомобіля, підвищення кваліфікації, навички шиття і інші, і стане легше — адже пошук додаткової роботи в інтернеті пов’язаний з придбанням додаткових навичок, а хто сказав, що це легко гроші просто так ніхто не роздає?
Пройшовши частину цього шляху в мережі інтернет, готовий поділитися маленьким, але корисним досвідом, все ж як заробити гроші в інтернеті . Для початку варто оцінити свої навички. Ви вмієте створювати сайти, переводити спеціалізовані тексти, працювати на біржі? Не вмієте. Я теж, раніше не вмів. Але…
Начинаємо  заробляти гроші в мережі — перший приклад.

Інтернет — опитування здалися дуже простою роботою — чесно відповідай на питання і заробляй гроші. Не склалося частково. За два місяці прийшло близько десятка опитувань, але після 2-го, максимум 4-го питання одна відповідь — Ви нам не підходите, Всеж вдалося заробити біля 500 гривень і то підмінюючи свій IP на російський так як  опитуючі компанії більше цікавляться думкою москвічів та жителів підмосков’я, але і сума ця набігла майже за 2 роки. Зазвичай в опитуваннях питання або про вік або про склад сім’ї або про зарплату. Яка потрібна категорія опитуваних, я так і не зрозуміло деколи. Зарплата у мене не так вже й маленька, а якщо вони думають, що олігархи від туги в опитуваннях беруть участь, і хотять підзаробити в інтернеті, то дивно …

Перший позитивний результат як заробити гроші в мережі вийшов на сайтах по перегляді реклами, нехай це дуже маленькі доходи, ну дуже, а й робота на 5 хвилин на день, яка полягає в перегляді рекламуємих сайтів. Доступно всім там заробити в інтернеті без підготовки і вкладення фінансів, але з часом набридло переганняти трафік, ще й можна віруса підхопити якщо антивірус плохенький, а сума грошей не внушає радості за потрачений час

Зареєструватися на біржі копірайту це одна з найвигідніших справ, якщо у вас немає свого сайту. Процес цей досить простий. Натиснувши на кнопку «реєстрація» з’ясовуєш, що потрібен електронний гаманець WebWoney, для деяких бірж обов’язковий аватар, а також «аська». У цьому місці починається найцікавіше. Створивши все, що потрібно, повертаюся до реєстрації і намагаюся пройти цей шлях заново, причому неодноразово, тому що адміністрація відповідає, що такий користувач вже є (буває, збіг у ніках), і як же завершити реєстрацію, якщо я і є цей, що заблукав в мережі Інтернет користувач ( потрібно придумати інший нік ) який бажає заробити грошей. Раджу новачкам, незалежно від видів бажаної роботи, спочатку зробити наступне:

1. Створити електронний гаманець. Без нього ніяк, адже Ви зібралися заробляти гроші в інтернеті, а куди їх будете складати? Краще відкрити два рахунки: один в Webmoney (першочергово), інший на Яндекс гроші (не обовязково, але згодиться), тому що можуть бути різні вимоги до платіжних систем. Обов’язково записати всі дані, включаючи пароль, логін, номер рахунку та номер гаманця, але нікому не показуйте.

2. Створити icq (аську), зайдіть просто на сайт сервісу ( http://icq.com/ru.html).

3.  Створити аватар, роботодавці часто хочуть бачити фото реальної людини. Можна створити аватар безкоштовно, в домашніх умовах за допомогою якоїсь програми по графіці.

І тільки тепер, маючи в наявності всі необхідні засоби для роботи в інтернеті, можна сміливо шукати собі грошову справу.
Обов’язково записуйте всі дані, включаючи назву сайту, біржі і т. д., де Ви реєструєтеся. Бажано робити закладки. Інакше заблукаєте і витратите час на відновлення паролів і пошуку відповіді на питання: «де я тільки, що був (була)»?

Зокрема, без будь яких додаткових навичок чи сайту на платному хостови ви можете спробувати себе як копірайтер.  А краще купити домен і створити свій сайт, тоді ваші можливості для заробітку набагато більші. Також можна себе стробувати на ринку Форекс, там вже не один став багатим, але і зазнали розчарування теж багато людей.

І останнє: якщо навіть Вам нічого не підійде в якості роботи в інтернеті, не вважайте цей час втраченим: цікаво, корисно і розширює кругозір!