Поради для бізнес Леді. Щоб робота не стала рутиною!

Ви дійсно справжня ділова Леді!Багато років і століть жінки домагалися рівноправності статей. Не секрет, що в наш час жінки зайняли рівні позиції з чоловіками і також заробляють великі суми грошей просто деякі стають міліардерами. Погано те, що для більшості бізнес жінок, робота стала другим домом. Тут вони проводять багато часу, працюють навіть у вихідні дні. Але є багато багатозначних але … Ось про ці АЛЕ! Ми й поговоримо прямо зараз…

Не потрібно забувати, що ти жінка і повинна виглядати гідно.  Для того, щоб відчувати себе приємно на робочому місці необхідно зробити наступне. Окружіть себе на робочому місці оазисом з квітів. Поставте на робочий стіл фотографії членів своєї родини.  Розмістіть стіл ближче до джерела природного світла робота при електричному світлі веде до погіршення вашого зору. Якщо ваша робота пов’язана з комп’ютером, обов’язково використовуйте захисний екран ( для моніторів з кінескопами ), при можливості. На протязі робочого дня періодично міняйте види праці від складного до легкого, тоді Ви будете постійно відчувати приплив сил та енергії, не помічаючи втоми. Після кількох годин напруженої розумової роботи обов’язково розслабляйтеся по кілька хвилин. Відкинтесь на спинку стільця і зробіть глибокий вдих і повільний видих, можна трохи порухатися наприклад навести порядок на робочому столі.
Не пийте занадто багато кави на роботі, це підвищує артеріальний тиск. Краще вбити спрагу соком, чаєм або прохолодним напоєм. Необходімо мати на робочому місці змінне, легке взуття. Заведіть дружні відносини з колегами, але ніколи й ні за яких умов не пліткуйте, особливо за спиною інших. Не обговорюйте подовгу свою особисте життя. Слід заздалегідь планувати та розподіляти работу. Не звалюйте на себе роботу інших. та не дозволяйте надмірно використовувати себе і в той же час завжди будьте готові прийти на допомогу. І ще одина проста, але в той же час спірна порада, живіть не тільки работой — залишайте і небагато часу на відпочинок, спілкування з родиною, друзями, навчіться розслаблятися і відпочивати від напруженої роботи. Вихідні дні бажано проводити на природі. І тоді ваша робота не буде рутиною і ви не допустите дурні помилки і прорахунки, і буде вона вам завжди в радість, тому — що Ви дійсно справжня ділова Леді!