Почалися відвантаження двохекранного планшета Kno на базі ОС Linux.

Двохекранний планшета Kno на базі ОС Linux.Відвантаження двохекранних планшетів Kno на базі модифікованої ОС Linux почалася 21 грудня. Про це пише блог Electronista. На даний момент пристрій поширюється тільки на території США.

Першими планшет Kno отримають покупці, що оформили попереднє замовлення на офіційному сайті. Причому уподобання буде віддаватися школярам і студентам. Творці пояснюють це високим попитом на планшети , а також тим, що Kno замислювався як зручна і компактна альтернатива безлічі підручників і зошитів, які необхідно носити з собою учням. Студенти зможуть купувати або орендувати повнокольорові копії підручників та наукових видань в інтернет-магазині Kno.
Всього Kno пропонує дві версії планшета. Компанія випускає двуекранную версію з діагоналлю кожного дисплея в 14 дюймів і модель з одним 14-дюймовим дисплеєм. Перша має 32 гігабайти вбудованої пам’яті, важить 2 з половиною кілограми і коштує 899 доларів. «Молодша» модель Kno має 16 гігабайт пам’яті, важить один кілограм і ціну в 599 доларів.

Обидві версії планшета працюють на двоядерний процесор Nvidia Tegra 2, вміють відтворювати відео стандарту високої чіткості і розпізнають дотики як пальців, так і стілуса. Вбудований браузер буде підтримувати технології Flash і HTML5.

Вперше планшет Kno був представлений публіці на початку червня 2010 року. Раніше він був відомий під ім’ям Kakai.

Лента.ру