Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Пляжі Шарм-ель-Шейха знову відкриються після нападу акул.

Єгипет заявив, що знову відкриє свої пляжі в Шарм-ель-Шейху на березі Червоного моря після того, як за останні два тижні там сталося кілька нападів акул на людей. У результаті таких нападів одна людина загинула, а ще четверо — отримали травми.
Губернатор Південного Синая Мохамед Абдель Фаділь Шуша заявив у неділю 12 грудня, що пляжі знову відкриються — за умови, що власники готелів будуть дотримуватися нових запобіжних заходів, розроблених для забезпечення безпеки іноземних туристів.

За його словами, за узбережжям пляжу Шарм-ель-Шейха будуть стежити з спеціальних наглядових станцій, на яких будуть перебувати дайвери. Крім того, води узбережжя будуть постійно патрулювати швидкісні катери.
Минулого тижня американський учений, що вивчає нападу акул, заявив, що туристи постраждали, як мінімум, від двох особин.
Морський біолог Джордж Берджесс заявив, що слідчі прийшли до висновку, що одна і та ж білопіра акула минулого тижня вбила плавця з Німеччини і покусала російського туриста. За його словами, у трьох інших нападах брала участь, як мінімум, одна акула, що належить до іншого виду.
Деякі експерти вважають, що інциденти стали результатом нелегального годування акул або інтенсивного рибальства. Акули стали відчувати брак традиційної їжі і почали шукати їжі в інших місцях.
Голос Америки

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: