Пляжі Шарм-ель-Шейха закриті, акула-вбивця не спіймана.

ШАРМ-ЕЛЬ-Шейх, 6 грудня. Жодна зі спійманих акул, яких підозрювали в нападі на туристів в єгипетському Шарм-ель-Шейху, не була людожером. У шлунках морських хижаків не знайшли фрагментів людських тіл, що знімає з цих акул винність у замахах на людей, віддає РБК.
Однак єгипетським дайверам пощастило зняти акулу, належну під розповідь того хижака, який скоїв напад на російських, німецьких та українських туристів. Тутешні ЗМІ володіють записом, на якій знято тварину з зіпсованим плавцем. На минулому тижні тутешній дайвер зміг врятувати від акули російську туристку, пошкодивши хижакові плавець власним гарпуном.

За минулий тиждень акула напала на п’ятьох туристів. 3-є з них — жителі Росії, один — громадянин України. Чергова жертва акули — туристка з Німеччини — від придбаних травм померла.
Конфлікти відбулися в місці від мису Насрані до затоки Наама. Напад на закордонну туристку відбулося на другий день вже після скасування єгипетською владою заборони на плавання в Багряному морі в акваторії Шарм-ель-Шейха, введеного в середу, 1 грудня, вже після цілого ланцюжка нападів акул на відпочиваючих біля берега. Знайоме, що в процесі пошукових робіт, влаштованих Мінекології і Мінтуризму Єгипту, були виловлені два хижачки.
Один з потерпілих жителів Росії — петербуржець Євген Тришкин — в майбутньому переміщений в рідній населений пункт для подальшої реабілітації. У представника сильної статі ампутована рука. У даний момент він розташовується в каїрській казеннйй поліклініці.
Чергова потерпіла росіянка — столична мешканка Людмила Столярова — в даний час закинута в «Шереметьєво».
Напередодні єгипетські власті знов закрили для плавання узбережжі Багряного моря. Заставлена міра впроваджена на невизначений термін практично до того фактора, як тільки буде повністю знищена загрозу нападу хижаків на людей.
При всьому при цьому, щоправда, в готелях Шарм-ель-Шейха безперешкодних місць немає. Конфлікти не завдали великої шкоди для туристичної галузі. Істина пустують дайвінг-центри, атракціони на воді перестали бути популярними. Власники готелів являють, що незабаром всі страхи забудуться. На Різдво і Новий рік як очікується великий наплив туристів. Проте черговий такого роду випадок — і втрат туристичної галузі буде необоротний, тому єгипетські влади роблять все, для того, щоб запобігти аналогічні конфлікти.
Источник: www.rusnovosti.eu