«Пісня непроханого гостя в ліжку» стала хітом року на YouTube.


Найбільш рейтинговим незалежним відео року на YouTube став ролик «Bed Intruder Song» («Пісня непроханого гостя в ліжку»), зроблений за допомогою аудіоплагіна Auto-Tune учасниками американського ансамблю The Gregory Brothers. Про це повідомляється в офіційному блозі YouTube.
На момент написання новини відео «Bed Intruder Song» має більше 47 мільйонів переглядів. Воно зроблене на основі сюжету кримінальної хроніки, в якому чорношкірий житель Хантсвілл, штат Алабама, Антуан Додсон (Antoine Dodson) розповідає про гвалтівника, що напав на його сестру. » Пісня непроханого гостя в ліжку «стала зразком жанру Auto-Tune-the-News, який передбачає мелодійні перекладення які не відносяться до музики сюжетів з теленовин. Крім рекорду на YouTube трек» Bed Intruder Song «став хітом на iTunes і потрапив до сотні популярних синглів Billboard.

Ролики, зроблені за допомогою Auto-Tune, завоювали в 2010 році популярність саме завдяки The Gregory Brothers, які викладають свої творіння на YouTube під ніком Schmoyoho. Першим їх хітом стала «Double Rainbow Song», офіційну версію якої подивилися більше 17 мільйонів чоловік.
Що стосується треків, випущених за підтримки великих звукозаписних лейблів, то серед них найбільш популярним стало відео поп-вундеркінда Джастіна Бібера «Baby ft. Ludacris». Його подивилися більше 400 мільйонів разів. Також в десятці присутні кліпи Шакіри, Емінема, Ріанни і Леді Гага.
Лента.ру