Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

PayPal заблокував акаунт WikiLeaks.

Платіжна система PayPal оголосила про блокування облікового запису проекту WikiLeaks. Про це йдеться в прес-релізі PayPal.
Рішення про блокування пояснюється тим, що WikiLeaks підпадають під пункт правил PayPal, де говориться, що платіжна система не може використовуватися для чого-небудь, пов’язаного з незаконними діями. Про які саме незаконних діях йде мова, в повідомленні компанії не згадується.
Представники WikiLeaks поки не виступили з коментарями з цього приводу. Проект використовував електронний гаманець на PayPal для збору пожертвувань на утримання сервера.

Останнім часом WikiLeaks відчуває значний тиск. Так, основний адресу проекту wikileaks.org перестав працювати декілька днів тому, через що сайт переїхав на швейцарський домен wikileaks.ch.
Основний домен був закритий за рішенням американської компанії EveryDNS, яка мотивувала це частими DDoS-атаками на WikiLeaks, які погано позначаються на загальній працездатності інших обслуговуємих EveryDNS адрес. Варто відзначити, що на момент написання замітки адресу wikileaks.ch також не відгукувався, однак відкрити сайт можна було через  WikiLeaks IP-адресу.
Крім цього, ресурс був позбавлений хостингу на Amazon, а його керівник Джуліан Ассанж раніше був оголошений у міжнародний розшук у справі про згвалтування.
28 листопада WikiLeaks почав публікацію 250 тисяч документів з архівів дипломатичних служб США і Держдепартаменту. Раніше проект публікував досьє про війни в Іраку та Афганістані і багато інших матеріалів.
Лента.ру

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: