Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Огляд телевізора Samsung PS-50C6900.

Безкомпромісна реалістичність зображення Samsung PS-50C6900.
Є тільки один спосіб насолодитися відео в тривимірному форматі за межами кінотеатру. Це 3D-телевізори Samsung. Вони забезпечують максимально реалістичні враження від перегляду, допомагаючи зображенню вийти за межі екрану і перетворитися на потік приголомшливих образів. Приголомшливий ефект — ожилі, надприродні зображення, яких не побачити навіть у кінотеатрі, переносяться у вашу кімнату. Більше того, останні технології, розроблені компанією Samsung, дозволяють дивитися звичайні фільми у форматі 3D. Якими б не були ваші уподобання в кіно, 3D-телевізори Samsung гідні вашої уваги.

Телевізори Samsung нешкідливі не тільки для планети, але і для ваших очей. Унікальний датчик Eco Sensor вимірює рівень освітленості в приміщенні і автоматично регулює яскравість зображення на екрані. У добре освітленому приміщенні яскравість екрану збільшується, а в слабоосвітленому — зменшується. Тепер ви не витрачаєте енергію на підтримку яскравості екрану Samsung PS-50C6900, коли в цьому немає необхідності.
Раніше, щоб випробувати всю магічну силу кіно, потрібно було йти в кінотеатр. Але з приходом технології Mega Dynamic Contrast всі кінематографічні достоїнства картини стало можливим оцінити і на плазмових телевізорах Samsung PS-50C6900. Кожен кадр відрізняється насиченими і багатими кольорами. Відтінки чорного володіють більшою глибиною, а відтінки білого неймовірно чисті.
Часто зображення на екрані страждає через розмитості. Саме тому для нових плазмових телевізорів Samsung PS-50C6900 розроблена технологія Clear Image Panel. Замість звичного скла використовується плівковий світлофільтр, що усуває шаруватість зображення і забезпечує його найвищу чіткість і точність практично для будь-якого кута перегляду в Samsung PS-50C6900.
Натуральні кольори природи залишаються яскравими і чистими завдяки технології Samsung Wide Color Enhancer. Розширена гамма колірного обхвату дозволяє наповнити зображення яскравими природними кольорами. Шляхом посилення яскравості червоного, зеленого і синього кольорів зображення набувають додаткової глибини і насиченності.
Різниця між переглядом фільму на ТБ і на «срібному екрані» завжди була більш ніж відчутною. Але Samsung ніколи не зупиняється на досягнутому, нещодавно компанія представила нову технологію Cinema Smooth і режим Movie Mode. Картинка стала ще більш чіткою і яскравою, а кольори наближаються до вихідного зображення. Ви ніби перебуваєте у справжньому кінотеатрі разом з Samsung PS-50C6900.
Продовжувати зберігати всі чудові цифрові знімки та відеозаписи на фотоапаратах і камерах просто непробачно. З телевізорами Samsung PS-50C6900, все що вам потрібно для вирішення цієї проблеми, — це сполучний шнур стандарту USB 2.0. Досить підключити його і можна тут же відтворити, зберегти або видалити мультимедійні файли. Цю функцію можна використовувати навіть для музичної колекції. Тепер ви самі обираєте час для шоу.

Характеристика Samsung PS-50C6900.

Діагональ екрану: 50 ‘
Підтримка 3D: так
Клас: 3D Plasma телевізор
Особливі властивості: Full HD
Дозвіл: 1920×1080
Відношення сторін: 16:9
Кут огляду: 178 ° / 178 °
Системи відображення: 3D HyperReal Engine, 600Hz Sub-Field Drive, 1080 FHD Motion, Wide Color Enhancer
Система кольоровості: PAL, SECAM, NTSC
Функціонал: Таймер, Телетекст, Годинники, HDMI CEC, Захист від дітей, Ігровий режим
ТБ-тюнер: Цифровий, Аналоговий
USB: Так
Звук: 2х10 Вт
Аудіо система: DTS 2.0, Dolby Pulse, Dolby Digital Plus, SRS TheaterSound
Роз’єми: HDMI х4, Аудіовихід, DLNA, USB х2, Scart х2, Компонентний, VGA (D-Sub 15pin), Навушники
Розміри: 1211 х 749 х 36 мм
Вага, кг: 35
Рекомендована ціна телевізора Samsung PS-50C6900 — 1800 $.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: