На гібридний Porsche Cayenne в США буде податкова пільга.

Гібридний Porsche CayenneГібридна модифікація спортивного позашляховика Porsche Cayenne потрапила під дію американської програми по наданню податкових пільг покупцям екологічно чистих автомобілів. Власники Cayenne Hybrid можуть розраховувати на податковий кредит у розмірі 1800 євро в тому випадку, якщо вони придбають свою машину до кінця поточного року.

Програма податкових пільг для покупців «зелених» автомобілів діє в США з минулого року і поширюється на власників автомобілів, схвалених для участі в ній, і випущених пізніше 1 січня 2006 року. Сума податкового кредиту становить від 400 до 4000 доларів США.

Варто відзначити, що Porsche Cayenne Hybrid стане одним з найдорожчих автомобілів, що беруть участь у цій програмі — його базова вартість у США становить близько 67,7 тисячі доларів США. Однак, не найдорожчим — у програмі, наприклад, бере участь також розкішний седан Lexus LS 600h L Hybrid, ціни на який починаються від 110 тисяч доларів. Його власники також можуть розраховувати на податковий кредит у розмірі 1800 доларів США.

Нагадаємо, що Porsche Cayenne Hybrid оснащується 333-сильним компресорним мотором V6 і 47-сильним електромотором з комплектом батарей. З нуля до ста кілометрів на годину гібридний Cayenne здатний розігнатися за 6,5 секунди, а його максимальна швидкість складає 242 кілометри на годину. При цьому середня витрата палива в змішаному циклі у цієї моделі Porsche становить (за даними виробника) 8,2 літра на сто кілометрів, а середній рівень викидів CO2 дорівнює 193 грамам на кілометр.

avtoport.com.ua