Масаж голови.

Правильно виконаний масаж голови є неперевершеним джерелом прекрасного настрою. Систематичний розслабляючий масаж голови має безліч корисних властивостей. Він зміцнює волосся, призводить м’язи голови в тонус, а також і сприятливо позначається на настрої, здоров’ї та самопочутті.
Звичайно, класичний масаж голови важко зробити не використовуючи якихось інструментів і засобів, що сприяють більш приємним відчуттям, а також збільшенню коефіцієнта корисної дії масажу. Голову масажують, в той час, коли волосся не мокре. Це правило засноване на тому, що в цьому випадку засіб масажу не так вбирається і не розчиняється, а лише зберігає свої цілющі якості.
Техніка виконання масажу голови включає чотири етапи.

Етап 1
Виконуйте рухи руками подібні тим, які ви здійснюєте коли миєте голову. 5-6 хв. масажуйте шкіру голови, розтирайте засіб рівномірно по її поверхні. Далі, візьміть дерев’яний гребінець і розчісуйте волосся в різні сторони.
Етап 2
Зробіть гребінцем прямий проділ на голові рівно посередині. Візьміться великими пальцями за область початку волосся і ведіть вздовж аж до кінчиків. При цьому потрібно масажувати шкіру між пальцями рук. Масаж рекомендується виконувати всіма пальцями (кінчиками пальців). Розслаблюючу дію масажу заснована на тому, що при таких маніпуляціях збільшується приплив крові до голови і вона насичується киснем.
Етап 3
Візьміться за коріння волосся і повільно потягніть, посилюючи і послаблюючи натяг. Наближаючись до кінця масажу голови руху повинні ставати більш м’якими і ніжними, шкіра повинна заспокоїтись.
Етап 4

Закінчите расслабляющий массаж головы , причесавшись гребінцем. Зачісуватися після масажу слід круговими рухами, напрямок — проти годинникової стрілки. Після гарненько причешіться в залежності від інструкції з використання, або змийте масажний крем, або дайте вбратися.
У середньому масаж поверхні шкіри голови займає за часом 10-15 хвилин, але навіть » п’ятихвилинний струс для найважливішої частини тіла » здатний зарядити новими силами і активізувати ефективну мозкову діяльність. Особливу увагу зверніть на масажний засіб, який ви використовуєте: якщо шкіра голови суха, то вам підійде живильна формула.
Якщо ж у вас чутлива шкіра, то масаж найкраще виконувати з застосуванням заспокійливого засобу. Взагалі, для будь-якого типу шкіри оптимальним буде бальзам або лосьйон, що містить масло жожоба. Це засіб часто застосовується при класичному масажі і має властивості, максимально сумісні з жировим компонентом шкіри голови. Екстракт цього субекваторіальної рослини здатний «підбадьорити, освіжити і зарядити життєвою силою» шкіру будь-якого типу.
*http://dobromed.ru/