Комфортны меблі для кабінету або офісу.

Сьогодні ми стикаємося з тим, що досить часто доводиться працювати вдома, меблі для кабінету, для багатьох людей стає необхідністю. Комфортны меблі для кабінету або офісу, це запорука необхідної атмосфери і концентрації на роботі, в затишних домашніх умовах.

Офісні меблі діляться на комплектну (офісні гарнітури і набори), і штучну (одиничні предмети меблів).
З урахуванням характеру меблевого виробництва, офісні меблі буває масової, серійної та експериментальної. Спосіб виробництва ділить офісні меблі на столярні, пресовані, що формуються, штамповані, гнуті (із застосуванням готових гнутоклеєних елементів) і литі (з пластику або металу).
Офісні меблі класифікується по конструкційно-технологічним особливостям. Вони бувають корпусні, нерозбірні і розбірні, універсальної збірки, вбудовані, трансформовані, мобільні, складні і т. п.
Перші зразки «Мебель для кабинета» були виявлені в давньоєгипетських гробницях фараонів, датованих III століттям до нашої ери. Більш прогресивні меблі для документообігу були створені в XVI столітті одночасно з розквітом перших мануфактур та інтенсифікацією розвитку виробництва. Тим не менш, справжнім попередником письмового столу, як символу офісу, стало бюро, що з’явилося в XVIII столітті. У кінці XIX століття, офісні меблі набувають сучасних рис — максимум функціональності і мінімум декору.
Основним завданням будь-якого офісного інтер’єру є не тільки виконання функціонального навантаження, але й створення іміджу успішної і процвітаючої компанії, якій належить дане приміщення. Щоб справити позитивне враження на відвідувачів, потенційних клієнтів і ділових партнерів, недостатньо зробити якісний ремонт і оснастити офісне приміщення суперсучасної меблями. Слід підійти до оформлення інтер’єру комплексно, тобто розробити дизайн-проект, підібрати обробку, визначитися з типом офісних перегородок (якщо вони включені в проект) і вибрати меблі, що підходять за своїми функціональними, конструктивним і естетичним особливостям.