Інтертелеком — перший національний CDMA оператор.

Інтертелеком - перший національний CDMA операторІнтертелеком — перший національний CDMA оператор.

Ми надаємо послуги місцевого і мобільного зв’язку стандарту CDMA, а також безпровідного доступу в Інтернет у 21 регіоні України.

Ми готові запропонувати Вам більше, ніж інші оператори.

Наша місія

Забезпечувати свободу комунікацій між людьми, роблячи життя яскравим і вільним у часі та просторі.

«Інтертелеком» — правильний вибір!

Компанія «Інтертелеком» надає якісний, доступний, екологічно безпечний і конфіденційний зв’язок. Унікальною пропозицією компанії є можливість одночасного надання абонентам прямого міського та мобільного номерів.

Важливі переваги стандарту CDMA, на базі якого працює компанія «Інтертелеком» — якість зв’язку, безпечність для здоров’я людей та висока конфіденційність зв’язку.
Завдяки стандарту CDMA, Ви можете забути про шуми, перешкоди, зникнення слів і цілих фраз під час Вашої розмови по телефону. Ваш голос буде звучати однаково чисто — де б Ви не перебували — у підвальному приміщенні, ліфті або за містом.

Телефони стандарту CDMA безпечні для здоров’я, бо використовують більш низьку частоту і набагато меншу потужність радіочастотного випромінювання. Завдяки сигналу низької інтенсивності, сумарний рівень електромагнітного випромінювання набагато нижчий, ніж в інших стандартах.

Принцип кодового розділення забезпечує особливо високий захист від несанкціонованого доступу. Унікальний стандарт, раніше використовуваний тільки військовими, що одержав у них широке визнання, тепер доступний також і для комерційної експлуатації і здатен забезпечити конфіденційність Ваших ділових переговорів, захистити від несанкціонованого прослуховування.

Також з допомогою стандарту CDMA, «Інтертелеком» телефонізував значну кількість сільських і віддалених районів, що раніше не мали доступу до телекомунікацій і Інтернету, у які неможливо прокласти кабель.

З нами Ви, маючи прямий номер свого міста або регіону, можете вільно пересуватися у зоні покриття мережі «Інтертелеком» без додаткових налаштувань телефону і без зміни тарифів. Ви будете як удома у будь-якому куточку мережі покриття «Інтертелеком».

Змінюєте Ви місце проживання або переїжджаєте до нового офісу — прямий міський номер завжди залишається з Вами. Вас не сковують кабелі і дроти, Ви не прив’язані до робочого місця чи дому.

Сучасне життя динамічне і активне, і CDMA — зв’язок, що повністю відповідає йому.

Наша команда

Ми — співробітники компанії «Інтертелеком» — висококваліфіковані фахівці, об’єднані однією метою, перш за все спрямованою на успіх.

Наші кадри складають справжні професіонали, що у своїй роботі використовують найпрогресивніші методи для розв’язання поставлених задач.

Ми пишаємося досягненнями наших співробітників, які безперечно підтверджуються успішно реалізованими планами компанії.

Для підтримки високого професійного рівня співробітників, в компанії створено Тренінг-центр, який регулярно проводить навчання та атестації співробітників усіх профільних відділів компанії.

Кожен співробітник компанії «Інтертелеком» має можливість отримати потрібні йому знання для підвищення своєї кваліфікації, а значить, і для підвищення якості роботи всієї компанії.

Наші досягнення

Ми досягли значних успіхів за достатньо короткий проміжок часу. Кількість абонентів «Інтертелеком» збільшується з кожним днем. Нам довіряють!

В період з 2001 (рік відкриття ТОВ ««Інтертелеком»») по 2007 рік компанія зуміла завоювати статус національного оператора:

2002 рік – компанія починає надавати послуги некомутованої та швидкісної передачі даних.

2003 рік – розпочато співпрацю з компанією «Укртелеком» в сфері міжнародного зв’язку.

2004 рік< – закінчення будівництва та введення в експлуатацію другої черги транспортної мережі в м. Одеса.

2005 рік – реалізація програми з відкриття центрів продажу в Одеській області.

Компанія отримала ліцензії НКРЗ України на надання послуг телефонного зв’язку загального користування та міжміського телефонного зв’язку в 17 регіонах України. З цього моменту розпочалась робота з розгортання мережі в даних регіонах.

2006 рік – компанія отримує національний код призначення NDC 094 та отримана ліцензія НКРЗ України на надання послуг мобільного зв’язку в 16 регіонах України та в м. Севастополь.

В цьому ж році стартував унікальний проект з реалізації програми розвитку сільського зв’язку.

А уже в 2008 році ««Інтертелеком»» забезпечив надійне покриття в 21 регіоні країни.

На даний момент з поміж CDMA-операторів «Інтертелеком» має найбільш широку єдину зону покриття та єдину зону дії телефону в 21 регіоні України без обмежень.

Приоритетним напрямом діяльності оператора є розвиток мереж сільського зв’язку з наданням прямих районних номерів та послуг високошвидкісної передачі даних.

Завдяки можливостям CDMA-стандарту, ми телефонізували та продовжуємо телефонізувати сільські та віддалені райони, які раніше не мали доступу до телекомунікацій та Інтернету.

Уже телефонізовано понад 100 районів по всій території України.

На сьогоднішній день компанія «Інтертелеком» просуває нові технології зв’язку, розширює зону покриття і планує надавати послуги безпровідного стільникового зв’язку практично по всій території України. Ми хочемо, щоб наші абоненти почували себе як удома у будь-якому куточку мережі покриття «Інтертелеком».

Сайт: http://www.intertelecom.ua