Гороскоп на 2011 рік — Рік кролика

Гороскоп на 2011 рік - Рік кроликаНовий рік 2011 Кролика безсумнівно принесе багато успіху і щастя. Кіт завжди падає на чотири лапи — йому завжди щастить! Він щасливчик! Кожен день нового року Кролика стає символом змін в особистісному і психологічному аспекті.

Любов! Ось те, що буде найважливішим у новому 2011 році. Любов буде скрізь, ви будете відчувати її всіма своїми органами почуттів, радіти, як діти і отримувати задоволення від життя! Усе пояснюється дуже просто: по китайському (східному) календарем — рік розпочнеться 14 лютого, а це День всіх закоханих! Подивіться навколо і полюбите ближнього — саме це буде основним мотивом нового 2011 року!

Сходознавці уточнюють, що новий 2011 рік — це рік «білого металевого кролика»,

Якщо ви народилися в рік Кози, Коні (особливо «Вогняної Коні»), Собаки, Бика або Дракона — то цей рік буде особливо вдалим для вас. Використовуйте момент! Затыйте нову справу і з успіхом виконаєте її!

Складніше доведеться тим, хто народився в рік Тигра, Півня або Мавпи. Цей рік зажадає від цих людей напружитися, що б досягти поставлених цілей і не розгубити накопиченого благополуччя.

Для інших «тварин східного календаря» 2011 рік Кролика обіцяє бути нейтральним.

Що ще цікавого чекати від нового року? Відомі астрологи обіцяють, що цей рік буде торжеством справедливості, той, хто незаконно заволодів чужим майном, в цей рік запросто може втратити його.

Криза, швидше за все, наступного року ще буде мучити нас у своїх обіймах. Але кінець майбутнього року, принесе серйозне полегшення, сподіваємося, друзі, на краще!

Найсприятливіший очікує нас в справах сімейних. Ви знаєте, що кіт — сімейне тварина, він м’який і створює будинку затишок. Ось саме тому чекайте в новому році, що в родині у вас все буде якнайкраще, а якщо Ви тільки мрієте завести сім’ю, то цей рік — хороший час для такого починання!

Чекайте серйозних змін у багатьох галузях науки і суспільного світогляду. Всі зміни будуть максимально позитивними і приємними для нас.

Знаменитості, народжені в рік кролика:
Конфуцій, Борис Савінков, Йосип Сталін, Лев Троцький, Сергій Вавілов, Ігор Курчатов, Василь Жуковський, Костянтин Симонов, Епікур, Льюїс Керролл, Фідель Кастро, Альберт Ейнштейн, Марія Кюрі, Пітер Фонда, Стінг, Уїтні Х’юстон, Єва Перон.

Гороскоп на 2011 рік Водолій

Основні проблеми у Водоліїв у 2011 році будуть пов’язані з різного роду кризовими ситуаціями, які можуть почастішати. Слід побоюватися залучатися в ризиковані ситуації, тому що обставини будуть давати спокусу до цього. Цей рік для Водоліїв буде тісно пов’язаний із внутрішнім світом, спробами розібратися в самих собі.

Гороскоп на 2011 рік Риби

У Риб у 2011 році активізується участь у громадській діяльності. Зв’язки друзів і знайомих принесуть успіх у професійній діяльності. Можливі подорожі за кордон разом з сім’єю. Доленосні події в 2011 році відбудуться у Риб, народжених в період 19.02-21.02. Можливі несподівані повороти долі у Риб, народжених в період 7.03-10.03.

Гороскоп на 2011 рік Овен
У 2011 році Овни можуть відчувати обмани з боку близьких людей, друзів. Овнам, народженим у період 20.03-22.03 не рекомендується здійснювати різного роду ризиковані заходи, зокрема у професійній діяльності.

Гороскоп на 2011 рік Телець

У 2011 році Тельцям, народженим у період 12-17 травня слід максимально тверезо оцінити ситуацію на професійному поприщі, начальство може будувати інтриги. Народжені в період 20.04-23.04 можуть виїхати за кордон і там сильно змінити своє життя. Тельцям в 2011 році несподівано пощастить з друзями, можливо придбання нових друзів, цікавих і неординарних.

Гороскоп на 2011 рік Близнюки

Багато Близнюків у 2011 році будуть сумніватися — у своїх почуттях, у почуттях коханої людини. А робити цього не слід: постійна недовіра, підозри, як з боку вашого партнера, так і з вашого боку, можуть внести серйозний розлад у стосунки і викликати їх охолодження, особливу небезпеку представляє цей, 2011 рік.

Гороскоп на 2011 рік Рак

Ракам в 2011 році може сильно повезти у виборі партнерів. У різних сферах діяльності можна чекати допомоги від партнерів, які не підведуть. Відносини ж з родичами, братами, сестрами можуть бути напруженими. Слід також в 2011 році утримуватися від випадкових знайомств, особливо в період червень-липень.

Гороскоп на 2011 рік Лев

Працездатність Львів в 2011 році може погіршитися через надмірну розслаблення і небажання працювати. Жовтень може ознаменуватися безліччю випадкових знайомств, придбанням нових приятелів у своєму оточенні. Доленосні події в другій половині року чекають Львів, народжених у середині серпня — зокрема в сфері фінансів, не рекомендується в цей період позичати гроші, витрачати великі суми.

Гороскоп на 2011 рік Діва
Дівам в 2011 році слід уважно поставитися до свого іміджу, можливий підрив вашій репутації з боку інших людей, особливо народженим на початку вересня. НЕ слід надмірно довіряти людям, покладатися на інших людей — самостійна важка праця здатна при сильному терпінні дати непогані результати.

Гороскоп на 2011 рік Ваги
У 2011 році, незважаючи на велику небажання перекласти частину проблем на інших, Терезам доведеться розраховувати на самих себе. Прояв ініціативи, енергійності принесе Терезам успіх у багатьох областях. У другій половині року саме час для подорожей.

Гороскоп на 2011 рік Скорпіон

Скорпіони в 2011 році будуть дуже працездатні. У цьому році саме час викластися повністю для досягнення успіху. Акцент ставити на громадській діяльності в 2011 році не рекомендується, тому що буде багато обмежень і перешкод. Можливі конфлікти з різного роду громадськими організаціями.

Гороскоп на 2011 рік Стрілець
У Стрільців у 2011 році виникне сильний потяг до подорожей. Активізуються таємні, приховані сторони життя, які можуть стати дійсністю для оточуючих людей. Різного роду кризові ситуації будуть виникати в суспільному житті Стрільців.

Гороскоп на 2011 рік Козеріг
Для Козерогів 2011 складеться досить вдало у багатьох сферах. Ви можете бути залучені в різного роду ризиковані заходи, які можуть принести великий успіх у фінансовому плані і професійній діяльності. Працездатність покращитися і результати від роботи будуть вражаючими.

gorockop.ru