Google визначив російську десятку найпопулярніших запитів за рік.

Пошуковик Google визначив російську десятку найпопулярніших запитів за рік, повідомляється в офіційному блозі компанії. У число популярних запитів російських користувачів пошуковика потрапили «однокласники», «в контакті» і «wikipedia».

При цьому найбільш популярними запитами стали «завантажити» та «фото», а найшвидше — «президент.рф» і «chatroulette». Людиною року на думку Google стала Ганна Самохіна. За кількістю запитів померла в лютому 2010 року актриса випередила Сергія Собяніна, Петра Налича та Олександра Маккуїна.

Подією року на думку користувачів пошуковика стала Олімпіада 2010 року в Ванкувері. За нею в списку найбільш популярних запитів розташувалися відставка Юрія Лужкова і «міст у Волгограді».

Також Google зазначив, що до числа найбільш популярних увійшли запити «Коли закінчиться спека?», «Де знаходиться казантип?» і «Як народити?».

Список Google Zeitgeist публікується на щорічній основі. З повним переліком всіх популярних запитів можна ознайомитися тут (http://www.google.com/intl/en/press/zeitgeist2010/regions/ru.html).

Лента.ру