Google представив свій другий смартфон.

Google представив свій другий смартфон Nexus S.Корпорація Google офіційно представила свій другий смартфон, повідомляється в блозі компанії. Пристрій під назвою Nexus S буде працювати під управлінням ОС Android 2.3 Gingerbread, також представленої 6 грудня.

Nexus S стане першим смартфоном, який буде продаватися з попередньо встановленою Gingerbread. Він випускається Google спільно з південнокорейською компанією Samsung.

Смартфон Google має зігнутий дисплей Contour Display, з діагоналлю 4 дюйми і роздільною здатністю 800 на 480. Відзначається, що завдяки наявності подібного дисплея смартфон буде зручніше лежати в руці. Також він буде більш щільно прилягати до обличчя під час розмови.

Nexus S оснащується вбудованим модулем NFC, що забезпечить власникам смартфона можливість зчитувати інформацію з міток NFC за допомогою передвстановленого додатку. Вважається, що технологія NFC (Near-field communication) отримає широке поширення в майбутньому і буде використовуватися зокрема для здійснення покупок і оплати послуг. Так, в московському метрополітені планують розгорнути систему оплати проїзду саме за технологією NFC.

Крім модуля NFC смартфон Nexus S оснащується гігагерцевим процесором Samsung Hummingbird, 16 гігабайтами вбудованої пам’яті і модулем Wi-Fi 802.11n.

У США продажі смартфона  Nexus S почнуться 16 грудня, а у Великобританії він почне продаватися після 20 грудня. Як повідомили «Ленте.ру» у прес-службі Samsung в Росії Nexus S з’являться в лютому 2011 року. Його вартість поки офіційно не повідомляється.

Лента.ру