Фундаментальний аналіз Форекс — коротко про головне.

У визначенні фундаментальних основ аналізу валютного ринку Форекс кажуть, що цей метод призначений для прогнозування ціни і заснований на результатах аналізу поточної ситуації в економіці. Також вважається, що валютний курс впливає на попит-пропозицію і відображає фундаментальні фактори економіки.

Щоб краще зрозуміти принципи даного формулювання, необхідно подумки уявити простеньку ситуацію, коли на валютну біржу Forex приходить новачок і вклавши гроші, починає розмірковувати про перспективи розвитку економіки, досліджує отриману інформацію, стежить за новинами і на основі цього намагається приймати рішення. Але ж подібні зусилля навряд чи допоможуть домогтися реального успіху на Форекс. Тому як дуже нерозумно приймати рішення і вести торги на основі фундаментального аналізу, який все одно залишається дуже неточною наукою. Частіше за все сама біржа Форекс маніпулює інформацією новинних каналів, щоб стимулювати обороти валюти і професійно вибивати гроші з новачків.
Щодо ж фундаментального аналізу, з упевненістю можна сказати, що не важливо які процеси протікають на валютному ринку Форекс, більш важливо розуміти причину такої активності.