Citroen DS3 кращий автомобіль року за версією журналу Top Gear.

Люксовий хетчбек Citroen DS3Відоме британське видання Top Gear віддало перше місце французької малолітражці Citroen DS3 в її люксовому виконанні.

Особливо їх вразив дизайн Citroen DS3, зовні авто прямо-таки ллється французьким шармом. Вигострені витончені лінії кузова, скульптурний рельєф боковин — крил, елегантний вигин центральних стійок кузова мов акулячий плавник, дизайнери Citroen постаралися на славу і автомобіль скромних габаритів виглядає як модель парою класів вище, відродження стилю Art Deco. Продуманий дизайн у Citroen DS3, ретельний підбір матеріалів обробки кузова, увага до різних та мілких дрібниць, навіть бардачок на 13 л, що охолоджується . Передні сидіння у малолітражки Сітроєн у двох варіантах: comfort і dynamic, особливо сидіння «динамік» відрізняються щільної підтримкою корпусу — у розрахунку на відчайдушних «драйверів».

Люксовий хетчбек Citroen DS3Citroen DS3 є 5-місний автомобіль, місткість багажного відділення авто B класу при повній посадці по місцях — 285 л; При складених спинках задніх сидінь, навантажувальний простір збільшується до 980 л, що є дуже непогано для такого авто. Двигуни у Citroen DS3: два бензинових 16-клапанника з сімейства Prince (спільний проект BMW і PSA). А також 1,56-літровий турбодизель HDi, 8-клапанна конструкція з електрокерованною системою впорскування палива common-rail. У «штатному» пакеті ABS і ESP, плюс цілком сучасна техніка безпеки: 6 «подушок» і «фіранок», кріплення Isofix.

Згідно з результатами недавнього конкурсу «Кращий автомобіль Європи 2011 року» Citroen DS3 зайняв четверте місце.