БЮТ: В УКРАЇНІ «ВБИТІ ЗАЛИШКИ ДЕМОКРАТІЇ»

Фракція «БЮТ-Батьківщина» заявляє, що в Україні «вбиті залишки демократії».

Відповідну заяву зачитав у сесійній залі на початку засідання в п’ятницю лідер фракції Іван Кириленко.

«Вчора в цьому залі брутально, жорстоко, з небувалим цинізмом вбиті залишки української демократії. Сьогодні її попрано», — заявив він.

«Хто б що не говорив, які б аргументи не демонстрував, але такого нелюдського обличчя ненависті, нестримної злоби, жаги не просто калічити, а вбивати у цій священній будівлі ще не було», — наголосив Кириленко.

Він нагадав, що нинішня більшість, перебуваючи в парламентській опозиції свого часу, «місяцями» блокувала роботу парламенту. «Хтось за це вас притягав (до відповідальності), арештовував, бив, калічив чи вбивав?», — запитав Кириленко.

«А на хвилинку уявіть, що ми з вашим лідером тоді вчинили б так, як вчинили сьогодні з нашим? Яка була б ваша реакція?», — запропонував лідер фракції «БЮТ-Батьківщина».

«Вчора ви чітко й однозначно продемонстрували: для боротьби з інакомисленням у вас лишився один-єдиний аргумент і шлях: знищувати, зачищати, стирати з лиця землі своїх колег і опонентів», — заявив Кириленко.

За його словами, «у стінах парламенту більше не залишилося місця для діалогу, порозуміння і конструктивної співпраці».

«Парламентаризм знищений. Бо черговий етап політичних репресій проти опозиції, її лідера надзвичайно швидко вилився у відверте зведення рахунків з опозицією із застосуванням грубої, брутальної сили», — переконані у БЮТ.

«Вам виявилося замало моральних тортур, яких ви заподіяли Юлії Тимошенко. Зараз її чоловік на тяжкій операції – почалася операція, невідомо, житиме чи ні. Тому ви перейшли до брутального, жорстокого й демонстративного побиття депутатів – своїх колег-опозиціонерів», — заявив Кириленко.

«Чи дійсно ви відчуваєте моральне задоволення з того, що 70-річний народний депутат Юрій Гнаткевич сьогодні перебуває у вкрай важкому стані? Тяжку операцію переніс Михайло Волинець, 5-ро покалічених депутатів госпіталізовано – наших колег», — зазначив він.

«Вчорашніми діями ви продемонстрували своє повне безсилля іншими засобами працювати. Вам не вдається легко й запросто прийняти страшний бюджет, жахливу пенсійну, житлову і трудову реформи – тому ви й хочете, щоб в Україні більше не діяли закони й Конституція», — заявив Кириленко.

Кириленко додав: «Ми пропонуємо конкретні реальні кроки соціального захисту усіх людей, ви ж намагаєтесь посіяти в суспільстві страх і насильство. Не вдасться».

«Наша політична сила не припинить боротьбу по захисту економічних, соціальних, політичних прав людей та демократії. Вам не вдалося залякати і зламати Юлію Тимошенко. Вам не вдасться злякати і зламати депутатів фракції БЮТ-Батьківщина», — запевнив він.

Українська Правда