Автомобіль ЗАЗ FORZA.

Zaz forzaУ грудні 2010 року Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАТ «ЗАЗ» входить до групи підприємств компанії «УкрАВТО». Українська Автомобільна Корпорація — лідер автомобільного ринку України; найбільший виробник і дистриб’ютор автомобілів, постачальник високоякісних послуг автосервісу.) приступить до повномасштабного виробництва нового легкового автомобіля класу С — ЗАЗ FORZA, що будується на платформі Chery А-13. Новинка буде випускатися в кузовах седан та хетчбек. Автомобіль ЗАЗ FORZA буде випускатися у виконані Base, Comfort, Luxury як для внутрішнього ринку України, так і на експорт.

Традиційно модель має багатий набір опцій, доступних вже в стандартній комплектації Base: підсилювач РУ, рульова колонка з регулюванням нахилу, кондиціонер, подушка безпеки водія, передні електросклопідйомники, центральний замок, протиугінна система і іммобілайзер, задні протитуманні ліхтарі, електрокоректор світла фар, передній і задній буфери, дзеркала заднього виду та зовнішні ручки дверей — під колір кузова, хромована облицювальна решітки радіатора, шини 185/60R15.

У комплектаціях Comfort і Luxury також передбачені ABS + EBD, подушка безпеки переднього пасажира, задні електросклопідйомники, дзеркала заднього виду з електроприводом, переднє сидіння з електропідігрівом, магнітола з mp3-плеєро.

У комплектації ЗАЗ FORZA — Luxury додатково передбачені легкосплавні диски коліс 6Jx15, паркувальна система оповіщення руху заднім ходом, дзеркала заднього виду з електропідігрівом, передні протитуманні фари, шість динаміків аудіосистеми.

Автомобіль ЗАЗ FORZA

ЗАЗ FORZA з переднім приводом коліс буде оснащуватися 16-клапанним бензиновим двигуном 1,5 SOHC (1497 куб.см) та потужністю 109 к.с. (80 кВт) і 5-ступінчастою механічною КПП. Автомобіль по нормам токсичності відповідає вимогам Євро 4.

Габаритні розміри ЗАЗ FORZA: довжина — 4 269 мм (седан) і 4 139 мм (хетчбек), ширина — 1 686 мм, висота — 1 492 мм, колісна база — 2 527 мм. Споряджена маса — 1 200 кг, повна маса — 1 575 кг.

Максимальна швидкість автомобіля ЗАЗ FORZA — 160 км / ч, витрата палива в міському циклі — 9,7 в заміському циклі — 5,8 л/100 км, в змішаному — 7,2 л/100км.

Автомобіль ЗАЗ FORZA За словами голови правління ЗАЗ Миколи Євдокименка, ціни на автомобіль ЗАЗ FORZA будуть починатися з 80 тис. гривень.

ЗАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» (ЗАТ «ЗАЗ») — єдине в Україні підприємство, що володіє повним циклом виробництва автомобілів, що включає: штампування, зварювання, фарбування та складання автомобіля. ЗАТ «ЗАЗ» є сучасним, динамічно розвивається, пріоритетом якого є постійне вдосконалення, реалізація нових ідей і технологій. Високий технологічний рівень організації виробництва став основою для плідної співпраці ЗАТ «ЗАЗ» з лідерами світового автомобілебудування: Adam Opel, Daimler AG, GM DAT, ВАЗ, ТАТА, Сhery, КІА.

З серпня 2003 року на ЗАТ «ЗАЗ» функціонує система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000, підтверджена сертифікатом BVQI. Система менеджменту якості і продукція ЗАТ «ЗАЗ» з успіхом пройшла аудити з боку державних наглядових органів України і Росії, Міжнародного Технічного Товариства BVQI, компанії GM.

ЗАТ «ЗАЗ»