Audi офіційно представила седан A6

Компанія Audi, не дивлячись на вчорашній «злив» фотозображень нового покоління седана А6, все ж представила новинку офіційно. Як і передбачалося, зовні та конструктивно седан дуже схожий на А7 Sportback.

Ми вже знаємо, що седан побудований на модульній платформі Audi, яку використовують і деякі інші середньорозмірні моделі. Зовні А6 стилізований під старшого представника сімейства — представницький А8, але, як не дивно, є в ньому риси і самого молодшого — хетчбека А1. Очевидно, в Інгольштадті поняття «сімейна зовнішність» остаточно звели в абсолют. Крім того, в Audi підтверджено широке використання алюмінію в структурі кузова.

Лінійка силових агрегатів складатиметься з двох бензинових і трьох дизельних моторів, що забезпечують майже 20-відсоткову економію палива в порівнянні з попереднім поколінням. Самим економічним названий дволітровий дизельний мотор. На вершині гами — трилітровий TFSI, що розвиває 300 кінських сил. Його колега, «атмосферник» об’ємом 2,8 л, забезпечує 204 «коні». Крім того, пропонується два варіанти турбодизеля обсягом 3 літри — на 204 і 245 кінських сил. Останній розганяє седан до 100 км / год за 6,1 секунди.

Найцікавіша новина сьогоднішнього дня, пов’язана з прем’єрою, це те, що в Audi підтвердили запуск гібридної модифікації А6. Вона з’явиться в 2012 році і буде оснащуватися дволітровим турбодвигуном TFSI, спареним з електромотором, а також 8-ступінчастим «автоматом». Для бензинових і дизельних версій передбачені 6-ступінчаста МКПП, безступінчатий варіатор Multitronic і семиступінчастий «автомат» S-tronic.
Оголошено і приблизна вартість Audi A6  новинки в Європі. Зокрема, на батьківщині вартість Audi A6 нового покоління починається з 38 500 євро.
Вести.ру