Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Янукович наклав вето на новий податковий кодекс.

Президент України Віктор Янукович запропонував уряду доопрацювати ряд розділів нового податкового кодексу. Проти цього документа на Україні вже третій тиждень продовжуються масові акції протесту.
«Кодекс потрібно доопрацювати по деяких розділах, і за якими саме, я хотів би сьогодні почути від вас», — сказав президент на нараді з економічним блоком уряду і адміністрацією президента в аеропорту «Бориспіль» перед вильотом до Астани — на саміт ОБСЄ.

Янукович доручив присутнім
до четверга попрацювати над розділами податкового кодексу, які потрібно змінити. На думку президента України, потрібно доопрацювати ті розділи податкового кодексу, які стосуються захисту прав товаровиробників і бізнесу, передає «Інтерфакс».
У нараді взяли участь прем’єр-міністр України Микола Азаров, перший віце-прем’єр Андрій Клюєв, віце-прем’єр Борис Колесніков, міністр юстиції Олександр Лавринович, голова адміністрації президента Сергій Льовочкін, його перші заступники — Ірина Акімова та Олена Лукаш.
Українські підприємці вважають, що збільшення податків, передбачене документом, призведе до їх банкротства. Мітингувальники вимагали від президента країни накласти вето на новий податковий кодекс.
Vesti.ru

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: