Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Який він плазмовий телевізор, як правильно купувати?

В інструкції до плазмового ТВ є маса інших технічних даних, і характеристик самих пікселів. У продавців у магазинах звичайний, і популярний «фіч» є яскравість і контрастність. Але не все так просто, не піддавайтеся впливу всіх цих цифри. Всі виробники плазмових панелей вимірюють контрастність по-різному, так що 4000:1 в однієї моделі може виявитися гірше, ніж 1000:1 — у іншої.
Не довіряйте різним логотипам, написам, скороченям і різним модним фірмових технологіях. Важлива не сама технологія, а те, наскільки якісною в результаті виходить картинка. Краща тактика: скласти список претендентів на покупку і відправитися в магазин, щоб вибрати, яка модель підходить саме вам візуально.
Звернути увагу треба на кілька особливостей плазмового телевізора. Головне — чи достатньо у плазми роз’ємів для підключення всього обладнання. Якщо так, то чи є в наявності компонентний вхід для найбільш якісного відтворення DVD? Якщо ви маєте намір купити плазмовий ТБ з оглядкою на швидке HDTV, цифровий вхід просто необхідний. Роз’єм DVI підійде, але моделі з підтримкою HDMI мають більше шансів на сумісність з пристроями майбутнього.
Також у вас є вибір між моделями з вбудованим ТВ — тюнером (на даний час всі телевізори ними комплектуються) або ж із зовнішнім медіа — ресівером. Перші більше схожі на традиційні телевізори, але перевага ресівера в тому, що між ним і панеллю тільки один кабель — а це ідеально для настінного кріплення плазми. Подумайте також про те, що якщо до плазми буде підключено тільки один пристрій (DVD-плеєр, наприклад), зовнішній ресивер взагалі не знадобиться.
Незважаючи на конкуренцію між плазмою і РК (lcd) — телевізорами сьогодення і технологіями OLED і SED майбутнього, плазмові ТБ в найближчі кілька років залишаться лідерами. Ціни на них продовжать знижуватися, а нові моделі порадують новими можливостями. Скажімо, плазмові панелі з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів. Питання полягає в тому, коли ж починати долучатися? Ми відповідаємо: купуйте плазмовий телевізор прямо зараз.

Історії про сучасного телевізора.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: