Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Характеристика рідкокристалічних (РК) — екранів.

Що стосується рідкокристалічних (РК)-екранів, то мова йде про дві панелі, між якими знаходиться шар так званих рідких кристалів. У залежності від напруги електричного поля, в якому знаходиться той чи інший піксель (крапка на екрані — складовий елемент зображення, рідкі кристали пропускають певну частину світлового потоку. Одна напруга — точка світиться білим, інша — червоним, третя — жовтим і тд.
Рідкокристалічні екрани мають куди більш правильну геометрією зображення завдяки ідеально плоскій поверхні. Причому ця поверхня природна, на відміну від ЕЛТ-екранів, де ефект плоскої поверхні зображення виникає завдяки застосуванню різних технічних хитрощів. Зображення на РК-телевізорах більш чітке. Разом з тим, як правило, у РК-моніторів менший кут огляду, та й контрастність зазвичай нижче.
Коротко резюмуючи: РК-екрани забезпечують більш якісне зображення і менш шкідливі для вашого здоров’я в порівнянні з електронно-променевими трубками (не помітне мерехтіння екрану, відсутнє шкідливе випромінювання). Кут огляду звичайно гірше, найзручніше місце перегляду це посередині екрану.
Історії про сучасного телевізора.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: