Телефон Motorola Milestone 2

Motorola Milestone 2 є оновленням оригінального Milestone започаткованого у минулому році.
Який був запущений в кінці 2009 року, оригінальний «Мотор» Milestone був вражаючим, але рік уже пройшов і він  безумовно, потребує оновлення. У новий Milestone 2 додано більш потужний процесор 1-Ггц на відміну від старого 600MHz ,що стало помітно особливо в іграх і при запуску анімованих шпалер, значно покращилася клавіатура , більше стало вбудованої пам’яті її стало аж 8GB в порівняні з минулими 133mb. встановлено Android 2.2 і надана повна підтримка Flash та HD відео захоплення.

Одна із сильних сторін в оригінальному телефоні Motorola Milestone був дисплей і це не змінилося, сенсорний 3,7″ тобто 480 х 854 пікселів з надійного скла, щоб захистити його від подряпин.
Камера залишається 5-мегапіксельною блок з автофокусом і подвійним світлодіодним спалахом. Відеозйомка відео 720p HD на швидкості 30 кадрів в секунду. Motorola Milestone 2 підтримує Wi-Fi (включаючи 802.11n), HSDPA і HSUPA високошвидкісної передачі даних, а також може працювати у чотирьох діапазонах GSM. Motorola Milestone 2 також є заважким пристрієм в 169 грамів, в ній використовується 1400 мАг ємкісний акумулятор. Мультимедійна підтримка включає в себе звичайний Android медіа-плеєр, 3,5 мм аудіо роз’єм, але знову немає FM-радіо. GPS теж включений. Також є цифровий компас.
Раніше в Milestone був відсутній модем, так що ви не могли легко використовувати телефон як модем для ноутбука. Це все змінилося і Milestone 2 тепер може бути перетворений на бездротову точку доступу, яка підтримує до 5 пристроїв клієнта.
Орієнтована ціна нової Motorola Milestone 2 — 500€, вона повина потрапити на ринок до кінця року.