Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Соціальна мережа Diaspora «анти-Facebook».

Соціальна мережа Diaspora «анти-Facebook» — користувачі можуть протестувати альфа-версію.

Соціальна мережа
Diaspora, що здобула популярність як «анти-Facebook», розіслала запрошення всім, що залишили заявки на сайті. З 25 листопада 2010 користувачі можуть протестувати альфа-версію проекту, повідомляє The Next Web.
Автори TNW протестували новинку і оцінили її як досить якісний, але досить поверхневий продукт, не пропонує користувачеві якихось унікальних можливостей. Інтерфейс Diaspora являє собою щось середнє між Facebook і Twitter, проте принципова відмінність у тому, що повідомлення користувача публікуються не в загальній стрічці оновлень, а поділяються на «аспекти». «Аспекти» — це тематичні співтовариства, в якості прикладів яких, в альфа-версії присутні «Сім’я», «Робота» і «Друзі». При бажанні свої оновлення і коментарі можна відправляти відразу в декілька «аспектів».
Крім тематичного поділу Diaspora робить наголос на безпеку особистої інформації користувача — ця область є найбільш проблемною для Facebook після серії скандалів з витоком особистих даних у поза межі мережі. Творці підкреслюють, що Diaspora є розподіленою мережею, де всі дані зберігаються не на серверах компанії, а на комп’ютерах користувачів. Передаються вони розрізненими пакетами в зашифрованому вигляді, так що ніхто не може отримати доступ до повного набору даних конкретного користувача крім самого користувача.
TNW відзначає, що незважаючи на імідж «анти-Facebook» тестова версія Diaspora вже інтегрована з Facebook і Twitter, куди користувач може автоматично ретранслювати свої повідомлення. Крім того, ділитися оновленнями у Diaspora можна через RSS.
Проект Diaspora був створений навесні 2010 року групою студентів Нью-йоркського університету. Гроші під проект вони зібрали через мікроплатежі користувачів, які в сумі склали 200 тисяч доларів.
Лента.ру

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: