Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

SAMSUNG SR8855 (NaviBot) – Роботизований пилосос.

SAMSUNG SR8855 (NaviBot) — Роботизований пилосос.
Прибирання пилососом завжди було важкою та рутинною роботою. Так чому б не дозволити кому-небудь зробити усю брудну роботу за вас? Революційний пилосос NaviBot від Samsung був спроектований саме для цього. Ви  може подарувати Вашому будинку чистоту та порядок, в будь-який день коли Ви забажаете.
Основні характеристики роботизованого пилососа від Самсунг: Колір- зеркально синій, використовується пилозбірник безмішковий.  Швидкість прибирання 0.3 м/сек. Рівень шуму (дБА) 73.  Ємність пилозбірника (л) 0.5. Присутній також у роботизованого пилососа Пульт ДУ і LED Display (Body). Тип акумулятора що використовується у пилососі SAMSUNG SR8855 (NaviBot) — Ni-MH. Розміри пилососа без упаковки (ШхВхГ, мм) Φ 360 x 105 , вага без упаковки (кг) 4.
Основні властивості SAMSUNG SR8855 (NaviBot) – роботизованого пилососа.

Система Visionary Mapping™

Революційна система управління пилососом SAMSUNG SR8855 (NaviBot) — Visionary Mapping™ може робити до 30 знімків за секунду, з вбудованої камери, створюючи таким чином карту всього вашого будинку або окремих кімнат. NaviBot також має можливість запам’ятовувати оптимальний шлях збирання, також визначати його місцезнаходження у вашому домі. NaviBot використовує два вбудованих процесора, що дозволяє думати швидко і ефективно.
Щітка Pet hair care
Спеціально розроблена для SAMSUNG SR8855 (NaviBot) турбощітка Pet hair care з поліпшеними функціональними якостями гребеня над щіткою та широкою підложкою відмінно справляється із залишками шерсті та волосся
Сенсор обриву
Тонкий килим або східці не буде перешкодою для Вашого улюбленого пилососа SAMSUNG SR8855 (NaviBot). NaviBot обладнаний 37 датчиками та сенсорами автоматичного розпізнавання перешкод та захисту себе від них.
Три «Сенсори обриву» визначають різкі спуски — такі як сходинки або поріг при вході, і запобігають падіння роботизированного пилососа зі східців.
При піднятті роботизированного пилососа під час прибирання його ведучі колеса, приводна щітка, двигун всмоктування і бічні щітки автоматично зупиняються за допомогою спеціального датчика.
Система Virtual Guard™
Система Virtual Guard™ створює невидимий промінь спрямований крізь кімнату (до 4 метрів), який можна використовувати як «Віртуальна стіна» (створює заборонену зону для SAMSUNG SR8855 Navibot, де можуть знаходиться тендітні та / або цінні для вас речі) або «Віртуальний гід» (визначає послідовність місць для прибирання)
Наближина ціна роботизованого пилососа SAMSUNG SR8855 Navibot — 600 $.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: