Рідкокристалічні основи вашого телевізора чи монітора.

Про методику вимірювання кутів огляду екрану, якою користуються виробники.

Рідкокристалічні основи вашого телевізора чи монітора.Максимальним вважається відхилення, при якому контрастність чорно-білого зображення падає до 10:1. При цьому виробники РК телевізорів вказують не чотири кута — вертикальні зверху / знизу і горизонтальні зліва / справа, а два або взагалі один — горизонтальний. Крім того, ця методика зовсім не враховує правильність перенесення кольорів. Якщо ж подивитися на «біле поле» збоку, то вже при 40-45 градусах білий колір набуває жовтого відтінку. Таким чином, якщо враховувати колір, то заявлені 120 ° зменшаться лише всього до 90 °. Вертикальний кут, про який не люблять говорити виробники, ще менше — він навряд чи досягає 60 °.
Будь-яка панель складається з безлічі пікселів і заводи гарантують працездатність 99,99% з них. При вирішенні 1024х768 в трьох кольорах (червоному, синьому і зеленому — на піксель) набирається близько 2,3 мільйона крапок. З них допускається до 0,01% дефектних (постійно включених або вимкнених), тобто приблизно 230 шт.

Вийти з ладу пікселі можуть і в процесі експлуатації, тому з панеллю слід звертатися особливо обережно.

РК екран виготовлений з тонкого скла і для захисту покритий полімерною плівкою, тому не рекомендується до нього торкатися, особливо коли він включений. Навіть не дуже сильний удар може залишити на ньому незгладимий слід, а більш відчутний — зовсім розбити, в приклад екрани мобільних телефонів, в моїй нокії він уже третій. Мити екран слід спеціальною серветкою, змоченою в сильно розбавленому рідкому миючому нетральному засобі ( можна просто водою) при вимкненому пристрої. Пластикове покриття екрану досить ніжне і псується від ультрафіолетового випромінювання. Не подобається пластику також спека, волога, пил і особливо умови на кухні, якщо він звичайно не захований за товстою стіною зі скла .. Не любить екран і холоду, тому, що кристали всередині мають залишатися рідкими.

Історії про сучасного телевізора.