Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Принцип роботи плазмового телевізора.

Уявіть, два прикладених один до одного скла, які собою являють екран телевізора. Між ними є деякий простір, заповнений спеціальним газом. Там же знаходиться сітка з електричних проводів. Проходячи через ці проводи, струм перетворює газ в плазму, і вона викликає світіння флуоресцентних елементів. Ось, і зображення створюється з сотень тисяч таких елементів, пофарбованих у різні кольори.

Переваги «плазми»: здоров’ю глядача практично нічого не загрожує, зображення не мерехтить (адже картинка з’являється не порядково, а відразу вся), підвищується яскравість і контрастність, кут огляду дорівнює приблизно 160 градусам. Екран займає мінімум місця завдяки товщині, що не перевищує 20 см ( як і з РК ). Недолік же плазмових екранів, це високе енергоспоживання.
Які ж цінни, то серед телевізорів з екранами великих розмірів дешевше плазмові, а серед відносно невеликих — рідкокристалічні телевізори так званні LCD. Якщо вам потрібен дійсно великий і яскравий екран, що забезпечує ідеальну якість зображення, ваш вибір тоді повинен бути плазмовий. Тому, що зробити велику РК-матрицю складно і як наслідок — не дешево. Плазмові ж панелі великих розмірів (42, 50 дюймів по діагоналі) коштують дешевше в розрахунку на одиницю площі.
Історії про сучасного телевізора.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: