Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Приклад аналізу виховної роботи за минулий навчальний рік.

У минулому році, офіційно оголошеним «роком сім’ї» виховна робота в класі була спрямована на зміцнення сімейних зв’язків, а також особлива увага приділялася згуртуванню класного колективу, прищеплення доброзичливих, дружніх відносин між дітьми, розширенню їх кругозору, прищеплення інтересу до навчання.
Для цього проводилися тематичні класні години, велися пізнавальні бесіди, організовувалися цікаві екскурсії, заняття з етикету, психологічні тренінги.
Клас брав участь у всіх шкільних заходах. Батьки допомагали в організації та проведення класних заходів, планували і здійснювали поїздки та екскурсії, брали участь у підготовці та проведенні розважальних програм і свят.
Для учебы всегда важны инновационные технологии благодаря им человек легше воспринимает информацию и в следствии ему быстрей даётся учёба.
Найбільш вдалою в минулому році можна назвати роботу класу над соціальним проектом «Вибираємо здоровий спосіб життя», в якому взяло участь більше половини класу. Діти з цікавістю розповідали про свої родини, за допомогою батьків оформляли класний альбом про захоплення спортом.
Менш вдало складалася робота з «важкими» дітьми: були випадки прогулів уроків без поважної причини.
У новому навчальному році робота буде спрямована на прищеплення і зміцнення моральних та етичних норм поведінки. Також планується розширення кругозору учнів. Особливо важливим визнається прищеплювання патріотизму і любові до Батьківщини.

Матеріали для вчителя.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: