Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Плазма або РК, що краще?

Переваги плазми — це велика поверхня випромінювання, високий рівень контрастності і глибини кольорів (особливо по чорному), багатство відтінків і хороша кольоровіддача, більш натуральна передача рухів. Недоліки — екран може вигоряти як наслідок високої робочої температури, генерується більша кількість тепла, видна пікселізація (сегменти, зерно), особливо — при відхиленні кута огляду по вертикалі.
Переваги РК-панелей — низька робоча температура виключає вигоряння екрана, апробована технологія, ширше кут огляду по вертикалі, ресурс — як мінімум вдвічі більше плазми, після чого замінюється джерело світла (лампа), але не екран, невелике споживання енергії, екран не випромінює радіацію . Недоліки — контрастність і інтенсивність основних кольорів пригнічують півтони й відтінки, проблема шлейфу (залишкового зображення або «кадра-примари») не викоренена остаточно і ускладнює якісну натуральну передачу руху, максимальний розмір панелі — 46 дюймів, можливість знебарвлення пікселів у вигляді чорних або білих крапок .
Підіб’ємо підсумок: Що краще — «плазма» або РК, складно. Багато хто вважає, що плазмові панелі дають більш якісне динамічне зображення, що важливо при перегляді бойовиків, спортивних каналів. РК-телевізори справляються з цим завданням трохи гірше. Проте є думка, що зображення на плазмових екранах з часом втрачає у контрастності: через п’ять-сім років кольору будуть не настільки яскравими, як раніше. До того ж плазмові екрани важче, і їх складніше встановити на стіні. Багатьо людей тільки і з цього купують ці екрани, щоб заощадити місце в приміщенні і прикрасити інтер’єр. Далі вирішувати вам!

Історії про сучасного телевізора.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: