Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Наша родина дуже любить спорт

Вся наша родина дуже любить спорт. Влітку ми з братом найбільше любимо грати у футбол і кататися на велосипеді, а взимку — всією родиною встаємо на лижі! Як тільки видається прекрасна погода, і сніг покриває землю чистою білою скатертиною, ми всі стаємо на лижі і їдемо в зимовий ліс. Там ми не тільки дихаємо свіжим повітрям, але і милуємося природою, дивлячись на казково красивий зимовий ліс.
А ще я люблю плавати. Це моє улюблене заняття! Я ходжу в басейн, займаюся там у секції плавання. Особливо мені подобається такий стиль плавання, як батерфляй, який дуже схожий на стиль брас, тільки руки виносиш з води. До речі, цей стиль і відбувся від брасу. Плавання дуже добре розвиває м’язи і дихання! Я зміцнів з тих пір, як зайнявся плаванням серйозно. Я навіть брав участь вже в районних змаганнях з плавання, правда, місця ніякого не зайняв. Але це і не так уже й важливо для мене, адже я займаюся спортом не заради обов’язкових перемог, а для зміцнення здоров’я. Крім того, що я зміцнюю своє здоров’я, я ще й отримую радість від спілкування зі своїми друзями, з якими я подружився в спортивній секції з плавання.
Фізкультура — мій улюблений предмет у школі. Це не означає, що я не люблю вчитися, з інших предметів я встигаю непогано. Фізкультура — це фізична культура. Вона спрямована на зміцнення здоров’я людини, на розвиток його фізичних здібностей, що дуже важливо. На фізкультурі ми отримуємо можливість оздоровитися: ми бігаємо, граємо в м’яч, стрибаємо в довжину. Якщо на вулиці тепло, уроки фізкультури проводяться на свіжому повітрі.
Я хочу вирости сильним, красивим і здоровим і знаю, що спорт мені обов’язково допоможе в цьому.
Спорт очима дитини.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: