Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Екзотичний концепт-седан Nissan Ellure.

Екзотичний концепт  Nissan Ellure був представлений у Лос-Анджелесі, який не є попередником якоїсь модель все ж це тільки концепт, майбутньої лінійки седанів від Nissan, а саме як вони будуть виглядати на, що звертають велику увагу керівники Nissan. Седан Nissan Ellure має довгий твердий погляд ( що нагадує розмах крил птаха), привертає в ньому його яскравість автосалону (мега колеса, задні розмашні двері), і при цьому він не виглядає надто обурливо — задня конструкція дуже акуратна, і знову цей виразний погляд задніх фар. Що характерно при створенні концепту, японські дизайнери використовували традиційні самурайські мотиви. Також при створенні «хвилеподібного» інтер’єру концепту Nissan Ellure широко використовувалися екологічно чисті пластик, шкіра і замша.

Ще досі невідомо майбутнє моделі, але Ellure підтверджує намір Ніссана бути сильним гравцем у сегменті седан для багатьох років,» пояснює Сіро Накамура, Старший віце-президент і головний креативний директор в Nissan.  » Nissan Ellure, це є вираження нашої довгострокової перспективі для наступного покоління нових седанів Nissan, Ellure дозволяє ввести нове поняття седан , який відзначається неперевершеним, щоденним, функціональним автомобілем, але при цьому має більш емоційну, майже приховану атмосферу, яка приходить в життя після настання темряви «, додав він.

Концепт Nissan Ellure має пропорції і розміри традиційних седанів середнього розміру, але наступного покоління, в ньому установлена компактна гібридна трансмісія, що дозволяє збільшити кут повороту коліс. В цьому Ellure установлений двигун потужністю 2,5 літра, чотирициліндровий бензиновий з турбонадувом, а також електромотор потужністю 25 кВт, що працюють в парі з безступінчастим варіатором (Xtronic CVT). Що до серійного випуску, то мабуть на це нема чого розраховувати, як стверджують японці, це все ж тільки концепт, який став ще одним майданчиком для відпрацювання аеродинамічних технологій.

Спочатку передбачалося, що Ellure повинен стати двухдверним купе. Але як виявилося на ділі, японці підготували повноцінний седан, злегка схожий на купе. Але що дійсно має значення тут дизайн, який вказує на загальний напрямок розвитку майбутнього седана у Ніссан.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: