Для BlackBerry розробили «співчуваючий» смартфон.

Американські дизайнери Кікі Танг і Деніел Юн представили концепт смартфона BlackBerry Empathy («Співпереживання»), що визначає настрій свого власника, пише дизайнерський блог Yanko Design. Концепт був створений в рамках конкурсу, проведеного виробником BlackBerryканадською компанією RIM.
Настрій людини буде визначатися за допомогою що йде в комплекті зі смартфоном біометричного кільця, яке необхідно буде носити власнику Empathy. Воно зчитує частоту серцебиття, кров’яний тиск, температуру тіла та інтенсивність шкірних виділень. На основі цієї інформації малюнок контакту в адресній книзі обрамлятиме двома кільцями певного кольору: внутрішнє буде показувати настрій людини під час попереднього вимірювання, а зовнішнє — як він себе відчуває на даний момент.

Переглянути історію зміни настрою своїх друзів, а також дізнатися, як людина прореагував на той або інший дзвінок або повідомлення, можна буде в спеціальному графіку. За задумом авторів, така система допоможе пристрою автоматично відображати на дисплеї контакти друзів, спілкування з якими краще підходить до його нинішнього емоційному стану.
Творці пристрою заявили, що хочуть привнести «справжній людський настрій у сферу соціальних мереж» і зробити реальне спілкування більш приємним та ефективним. Планується, що система буде інтегруватися з популярною соцмережею Facebook і MySpace.
Відзначається, що корпус смартфона буде асиметричним. На лицьовій панелі буде знаходиться сенсорний дисплей, а на задній — дисплей і QWERTY-клавіатура. На даний момент не відомо про плани RIM із запуску цієї моделі у виробництво.
Лента.ру