Запуск Єдиного економічного простору Росії, Білорусії та Казахстану.

Москва, 14 жовтня. Голова уряду Росії Володимир Путін провів у Ново-Огарьово нараду за проектами угод у рамках Єдиного економічного простору Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Казахстан. Про це повідомили в прес-службі уряду.

«Запуск Єдиного економічного простору Росії, Білорусії та Казахстану є для нас, безумовно, пріоритетним напрямком діяльності. Саме тому було прийнято консолідоване рішення прискорити вихід на новий після Митного союзу рівень інтеграції, форсувати підготовку до запуску Єдиного економічного простору, сформувати всю необхідну для цього нормативну базу до 1 січня майбутнього року, а не в два етапи, як ми планували раніше. У повному обсязі Єдиний економічний простір має запрацювати вже у 2012 році », — заявив прем’єр-міністр.

За його словами, ЄЕП має на увазі не тільки загальні правила для всіх учасників ділового життя, але й високий ступінь координації економічної політики трьох країн, включаючи питання макроекономіки, валютного, антимонопольного та технічного регулювання.

«Створення Єдиного економічного простору має стати стимулом для динамічного економічного розвитку. Нові умови повинні підштовхнути бізнес, підприємства, цілі галузі економіки до інновацій, до зниження витрат, підвищення продуктивності праці », — сказав Путін.

«Наше завдання — створити в рамках ЄЕП максимально сприятливий, комфортний інвестиційний клімат», — підкреслив прем’єр.

www.baltinfo.ru