У США засудили двох росіян у справі про взлом банківських рахунків

Вид на город Оклахома-сити. Фото с сайта city-data.comУ США засудили двох росіян у справі про взлом банківських рахунків.
Суд присяжних у місті Оклахома-сіті, штат Оклахома, визнав двох громадян Росії винними в шахрайстві. Про це повідомляється на сайті ФБР.

Винні — 25-річний Дмитро Кривошеєв і 24-річний Максим Ілларіонов. Обидва проживають в штаті Флорида. Суд постановив, що росіяни винні в махінаціях з банківськими рахунками і в шахрайстві з використанням електронних засобів сполучення.
Зокрема, Кривошеєв і Ілларіонов викрадали гроші з рахунків компаній. Для цього вони зламували комп’ютерні системи різних організацій. Всього, за даними слідства, цим шляхом було викрадено 1,3 мільйона доларів.

Згідно з матеріалами суду, Кривошеєв і Ілларіонов діяли не поодинці. Присяжні довели, що їх, а також інших, що проживають в США росіян наймали для того, щоб вони відкривали рахунки, на які надходили викрадені кошти. Потім росіяни повинні були знімати гроші і розподіляти їх між спільниками.

Як йдеться на сайті ФБР, звинувачення Дмитру Кривошеєва і Максиму Ілларіонову були пред’явлені 7 квітня 2010. Третім обвинуваченим був 25-річний Олексій Петров. Його присяжні визнали невинним.

Вирок засудженим буде винесено протягом 90 днів. Кривошеєва і Ілларіонову загрожує штраф у розмірі до 250 тисяч доларів США, а також тюремне ув’язнення на термін до 20 років.

Лента.ру