Сталося зіткнення пасажирського автобуса «Еталон» з локомотивом — загинули 42 людини!

Сьогодні в м. Марганець Дніпропетровської області на залізничному переїзді сталося зіткнення пасажирського автобуса «Еталон» з локомотивом. У результаті катастрофи загинули 42 людини, з яких одна дитина і 8 отримали найважчі травми.
Трагедія сталася у вівторок близько 9 ранку. Автобус «Еталон», в салоні якого крім водія їхало 50 чоловік, рухався за маршрутом «Міська поліклініка — селище Городище». На залізничному переїзді автобус зупинився на заборонний сигнал світлофора. Потім, за словами диспетчера, який знаходився на переїзді, з незрозумілих причин автобус виїхав на залізничну колію в той час, коли локомотив вже почав наближатися. При перемиканні передач автобус заглух і в результаті сталося зіткнення. Покручений автобус потяг протягнув по коліях близько 300 м.
Як повідомили нам у прес-службі Департаменту ДАІ, за попередніми даними винен водій автобуса, який в порушення правил проїзду залізничних переїздів виїхав на нього на заборонний сигнал світлофора. У результаті зіткнення на місці ДТП загинули 38 людей, ще двоє від отриманих травм померли вже у лікарні, а десять пасажирів знаходилися у важкому стані. На даний момент кількість загиблих зросла до 42 людей. Більше того, серед них є і 6-річна дитина. Є дані, що в автобусі перебувало ще двоє дітей віком до 18 років. Однак, ідентифікувати їх тіла поки ще не вийшло.
За вказівкою Анатолія Могильова на місце ДТП виїхала оперативна група МВС на чолі із заступником міністра Василем Фарінником, начальником ДДАІ Валерієм Лозовим і фахівцями науково-дослідного криміналістичного центру МВС.
На місце трагедії також збирається відправитися Президент України. Він має намір оголосити 13 жовтня Днем трауру за загиблими в результаті ДТП у Дніпропетровській області. Президент України висловив співчуття сім’ям загиблих в результаті аварії. Свої співчуття вже висловив і Президент Росії Дмитро Медведєв.
У свою чергу Кабінет міністрів України прийняв рішення про виділення з резервного фонду 100 тис. грн на допомогу кожній родині для поховання загиблих під час трагедії в Дніпропетровській області. Про це під час засідання уряду сказав прем’єр-міністр України Микола Азаров.
Автоцентр