Пиво — Чума XXI століття!

Від пива робляться ледачими, дурними і безсилими.
О. Бісмарк

Сьогодні, говорячи про пиво, медики б’ють тривогу: з’явилося навіть таке поняття, як «пивний алкоголізм». Причому серед пивних алкоголіків є діти 6-9 років! Перш за все, лікарі встановили, що пиво — це далеко не нешкідливий напій. А пивний алкоголізм ще більш підступний, ніж горілчаний. Вміст шкідливих речовин у ньому в десятки і сотні разів вище, ніж горілці. Чим же небезпечне пиво?

1. Пиво порушує роботу серця («пивне серце»).
2. Пиво робить чоловіків жіночними, а жінок чоловікоподібними.
3. Пиво — це алкоголь.
4. Пиво — це наркотик.

Від пива страждає серцева система. У любителів пива з’являється так зване «пивне серце».Таке серце в 1,5 рази більше нормального і погано качає кров. Пиво шкідливо впливає на гормони людини: у чоловіків посилено виробляються жіночі статеві гормони, а у жінок, навпаки — чоловічі. Це позначається на зовнішності: у чоловіків ширше стають стегна, ростуть грудні залози, голос стає тоншим, а у жінок — грубіший і з’являються «пивні вуса».
Пиво містить алкоголь, до 14%, який отруює організм людини. Гинуть клітини головного мозку, страждає печінка, нирки, шлунок, зір, слух, спинний мозок. Пиво — це наркотик. Воно викликає залежність, причому пивний алкоголізм характеризується особливою жорстокістю. Пивні пиятики часто закінчуються бійками, згвалтуваннями і навіть убивствами. Фахівці турбуються про поширення серед молоді «банкового» алкоголізму. До цього недугу приводить споживання не тільки пива, але й інші слабоалкогольні напої банкові: джин — тоніки, коктейлі і т.д. Небезпека цього нового  різновиду хвороби полягає в тому, що людину затягує в цю трясовину непомітно. Більшість вважає, що більшість  слабоалкогольних напоїв нешкідливо. Ось їх позиція: «Я п’ю тільки пиво і коктейлі, який же я алкоголік?» Більшість дорослих визнають в пиві та інших слабоалкогольних напоях шкоду для здоров’я дітей, але самі діти не бачать в пиві і подібних йому напоях шкоди для свого здоров’я.У дев’яності роки пиво було оголошено безалкогольним напоєм. Результат — у тисячу (!) Разів виріс «пивний алкоголізм» серед дітей і підлітків. Можна сказати, що пиво — це зброя масового знищення молоді.