Паризький автосалон 2010: Maserati купе GranTurismo-MC Stradale.

Компанія Maserati підготувала для своїх шанувальників найшвидшу дорожню модифікацію купе GranTurismo-MC Stradale.

Паризький автосалон 2010: Maserati купе GranTurismo-MC Stradale.

Знаменита італійська компанія Maserati останнім часом перебуває в тіні свого «старшого» за статусом «земляка» Ferrari. Але на автошоу в Парижі на стенді Maserati відбулася світова прем’єра самого швидкісного серійного автомобіля марки — двомісного купе GranTurismo MC Stradale.

Автомобіль отримав у своє розпорядження форсований 450-сильний 4,7-літровий V8, потужність якого виросла на 10 «конячок», а максимальний момент збільшився до 510 Нм (20 Нм). За рахунок активного використання легкосплавних і композитних матеріалів, масу вдалося знизити на 110 кг. Цьому сприяв також демонтаж заднього ряду сидінь. До речі, GranTurismo MC Stradale стане першою двомісною моделлю марки після суперкара MC12. Крім того, в арсеналі новинки нові карбоно-керамічні гальмівні диски Brembo, спеціально розроблені шини Pirelli, більш жорстка перенастроює підвіска, гоночні сидіння для водія і єдиного пасажира з вуглепластика.

Зовні GranTurismo MC Stradale відрізняється новими переднім спойлером, бамперами, капотом, порогами і патрубками вихлопної системи. Щоб підкреслити спортивну спрямованість в якості опції покупці зможуть замовити каркас безпеки і чотирьохточкові ремені.
Поява GranTurismo MC Stradale обумовлено бажанням покупців мати у своєму гаражі суперкар, який би виглядав і поводився на дорозі, як гоночний болід GT4 або Trofeo.

Maserati GranTurismo MC Stradale

Новинка покликана стати логічним продовженням гоночної програми Maserati і стати сполучною ланкою між серійними і гоночними моделями. Так у 90-ті роки минулого століття гоночний автомобіль Ghibli Open Cup послужив основою для створення дорожньої версії Ghibli Cup, а десятиліттям по тому Trofeo GranSport став основою для появи на дорогах загального користування моделі GranSport MC Victory. Продовжуючи паралелі можна згадати і про зовсім недавнє минуле, коли на світ з’явилася дорожня версія MC12, створена за мотивами «бойового» MC12 GT1.

У фірмових шоу-румах GranTurismo MC Stradale з’явиться в лютому майбутнього року.

Автоцентр