Нова версія «Аватара».

У новому виданні «Аватара» покажуть Землю 2154.

У Blu-ray версії «Аватара» Джеймса Кемерона буде приблизно 45 хвилин віддалених з фінальної версії сцен, серед яких — сцена на Землі майбутнього, повідомляє Collider.

В оригінальній версії фільму на Землі відбувалося лише кілька моментів у спогадах головного героя у виконанні Сема Уортінгтона — решту часу дія розгорталася на Пандорі. Планета в 2154 році представляється Кемерону забрудненим перенаселеним світом, в якому багато людей на вулиці можуть знаходитися тільки в спеціальних масках.

Blu-ray версія «Аватара» складається з трьох дисків. Крім режисерської версії самого фільму і додаткових сцен на дисках є велика кількість інформації про світ Пандори, а також фільм, присвячений зйомкам картини. Вихід комплекту запланований на 15 листопада 2010 року. Трейлер нового видання можна знаходиться вище.

Фільм «Аватар» вийшов на екрани в 2009 році. Офіційний бюджет картини становить 237 мільйонів доларів. У прокаті на даний момент фільм зібрав майже 2,8 мільярда доларів. Такий фінансовий успіх був зумовлений зборами на дорогі квитки 3D-сеансів.

lenta.ru