Наркотики — це хвороба, наркотики — це смерть!

Що таке наркотики?Зброя самогубства — так називають наркотики. Ця зброя страшної забійної сили. Зараз воно спрямоване на кожного з вас. Щороку воно вбиває мільйони людей. Як захиститися від цієї зброї?
Перший спосіб захисту — це знання. Отже, ось страшна правда про наркотики. Що таке наркотики? Це сильнодіючі речовини, що викликають збуджений стан і паралізують центральну нервову систему.

Що таке наркоманія? Слово «наркоманія» походить від грецького narcos — заціпеніння і mania — божевілля.

Наркоманія — це хвороба, яку характеризують потягом до наркотиків, що вживаються різними способами: ковтання, вдихання, внутрішньовенна ін’єкція з метою домогтися одурманюючого стану або зняти біль. Вживання наркотиків веде до повного виснаження організму, значної втрати маси тіла і занепаду фізичних сил. Наркоманів можна сміливо називати самогубцями. Наркоманія майже завжди супроводжується СНІДом, гепатитом та іншими заразними хворобами. Наркомани часто помирають від передозування, а хто виживає, стає неповноцінною людиною.
Закон проти наркотиків: кримінальна відповідальність загрожує за зберігання, розповсюдження, виробництво, збут і купівлю наркотиків.

Чотири сходинки стати наркоманом:

1. Перший крок: проста цікавість і тиск друзів;
2. Другий крок: попередження! Швидко приходить наркотична залежність. На купівлю наркотиків йдуть всі гроші. Всі думки спрямовані лише на те, як роздобути нову дозу. Життя людини змінюється. Самому з цієї стадії не вибратися. Людині потрібна допомога.
3. Третій крок: дорога в нікуди. Заради щоденної дози залежна людина готова на все: злодійство, розбій, проституцію, вбивство. Людина не може вже ні вчитися, ні працювати. Іде сон, наступають галюцинації. Напади люті і відчаю — часто багатьох штовхають на самогубство. Але якщо у людини ще є залишки бажання зупинити цей жах, потрібно терміново звернутися до фахівця-нарколога.
4. Четвертий крок: останній акт трагедії. Постійний біль … Передозування … Смерть.