Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Диво-ліки з ПАР: ні голоду, ні стресу.

ПАР видав першу фармацевтичну ліцензію на дослідження місцевої рослини з метою її подальшого комерційного використання, передає AP. Відомо, що рослина знімає стрес і підвищує настрій. Щоправда, яка саме частина рослини надає такий благотворний ефект — листя, коріння або ще що-небудь — не уточнюється.
Міністр навколишнього середовища ПАР відвідав південний захід країни, де і росте заповітна травичка. Її латинська назва — sceletium tortuosum. І відома вона не тільки стресознімаючими властивостями і тим, що підвищує настрій — вона ще й помітно послаблює відчуття голоду. Можливо, не сильно забезпечені сільські жителі, особливо не стресуючі, але регулярно голодуючі, віддають перевагу саме цій властивості.
Як би там не було, міністр навколишнього середовища заявив, що жителі, довгий час використовують свої організми диво-рослиною — неодмінно отримають частину прибутків від її комерційного використання. Місцева компанія HGH Pharmaceuticals підписала угоду і базується в Нью-Джерсі Thomas & Co. В останній стверджують, що препарати, що містять південноафриканську диво-траву, з’являться на ринку вже в 2011 році.
Весті

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: