10 Найкорисніших продуктів харчування!

Лікарі-дієтологи визначили найкориснішіпродукти харчування. Ці продукти всім нам відомі, чому ж ми ними нехтуэмо?

1. Яблука -ці фрукти можна знайти в кожному саду. Яблука дуже корисні: в них містяться кислоти, які борються з гнильними бактеріями в шлунку; до їх складу входить речовина «кверцетин», яке перешкоджає росту ракових клітин. Яблука дуже корисні для роботи серцево-судинної системи. Лікарі радять їсти яблука щодня на полуденок, щоб отримати всі необхідні мікроелементи.

2. Цибуля — джерело всіх вітамінів, мінералів та мікроелементів і захист від усіх хвороб. Кожен день ми додаємо цей овоч майже у всі страви. Цибуля покращує роботу печінки, щитовидної залози, лікує застуду. Також у цибулі багато фітонцидів, які знищують мікроби. Її соком лікують нежить, а якщо цибулю потерти і прикласти до п’ят на ніч, то вранці ніякої простуди не буде.

3. Часник теж сильний в боротьбі з застудою. Крім того, він наводить порядок у шлунку, вбиваючи шкідливі мікроорганізми. Він дуже корисний у сирому вигляді, але його невеликий мінус — .

4. Морква багата вітамінами і мінералами, особливо багато в моркві вітаміну А. Морква корисна для зору,   перешкоджає розвитку раку. Моркву краще вживати в сирому вигляді.

5. Волоський горіх у очищеному вигляді схожий на мозок людини, тому вважається, що він « розуму, сили й пам’яті додає». Корисний волоський горіх також для зору, серця, обміну речовин. Його можна їсти в сирому вигляді або додавати в салати або кондитерські вироби.

6. Риба — продукт моря є джерелом цінного білка і цілком може замінити м’ясо. Для японців, це основний продукт харчування, який і робить їх чемпіонами довголіття. У риби також багато фосфору, який відповідає за кістки і нирки. Найбільше риби їдять жителі Ірландії — 92 кг на рік. Для порівняння, житель Росії з’їдає лише 15 кг на рік риби.

7. Молоко — напій тваринного походження просто необхідний людині з першого дня народження. У молоці міститься білок, жир, кальцій, який укріплює кістки.

8. Мед як продукт — не тільки природний замінник цукру, але й готові ліки від багатьох хвороб. Медом лікують простудні захворювання, хвороби шкіри, серця.

9. Банани — солодкий тропічний фрукт має цілющі властивості: знімає стреси, заповнює втрачені сили, підвищує рівень гемоглобіну в крові, забезпечує мозок киснем, покращує роботу серця. Банани містять величезну кількість вітамінів А, С, В6. І в бананах багато калорій.

10. Чай, батьківщина цього ароматного напою — Китай. Настій чайного листя називають «ліками від темряви хвороб». Чай знімає втому, покращує роботу серця, запобігає карієсу, перешкоджає розвитку ракових пухлин, чай сприяє довголіттю і дає ефект омолоджування. На прилавках магазинів можна зустріти сотні сортів чаю, але самі китайці вважають, найкращий, це зелений чай.