Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Октябрь 2010

Якщо у мене будуть такі роги, то в тебе буде така ж морда.

Сидять значить чоловік і дружина дивляться по телевізору передачу «В світі тварин«. Чоловік дружині і каже: — Дивись яка у оленя морда страшна. Дружина йому…

Правовірні євреї вже ходять в барделі!

Йде проповідь у синагозі. Рабин розпинається — всі сплять. Рабин говорить: — До чого дійшла розпуста! Правовірні євреї вже ходять в барделі! Один із слухачів…

У хімчистку!

— Хаїм, що ти несеш в мішку? — Використаний туалетний папір. — І куди? .. — У хімчистку!

Треба-було зберегтися!

Заходить програмер в свій темний під’їзд і чує, що в темряві хтось шарудить. — Ба треба-було зберегтися! — Запізно подумав він.

Спотворення Джобса — корпорація Apple опублікувала фінансовий звіт.

У ніч на 19 жовтня за московським часом корпорація Apple опублікувала фінансовий звіт за третій квартал 2010 року. Цей реліз супроводжувався традиційною телефонною конференцією для інвесторів. Проте цього разу замість фінансового директора у конференції брав участь сам Стів Джобс, що використав цей майданчик для того, щоб «проїхатися» по основних конкурентах.

Почав гендиректор Apple зі звіту про кількість проданих iPhone. З’ясувалося, що в липні-вересні Apple поставила в загальній складності понад 14 мільйонів смартфонів. Відзначимо, що до цього числа увійшли як iPhone 4, так і попередня модель — 3GS. При цьому Стів Джобс відзначив, що компанії вперше вдалося обійти одного з лідерів світового ринку — BlackBerry. Причому поставки iPhone виросли за рік практично вдвічі (на 91 відсоток).

Наркотики — це хвороба, наркотики — це смерть!

Зброя самогубства — так називають наркотики. Ця зброя страшної забійної сили. Зараз воно спрямоване на кожного з вас. Щороку воно вбиває мільйони людей. Як захиститися від цієї зброї?
Перший спосіб захисту — це знання. Отже, ось страшна правда про наркотики. Що таке наркотики? Це сильнодіючі речовини, що викликають збуджений стан і паралізують центральну нервову систему.